Były wokalista Kasabian skazany za pobicie swojej partnerki. Teraz wzięli ślub

Wszystko wskazuje na to, że Tom Meighan wraca na właściwe tory


2021.07.18

opublikował:

Były wokalista Kasabian skazany za pobicie swojej partnerki. Teraz wzięli ślub

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypomnijmy, że w lipcu 2020 roku zespół wydal oświadczenie, że Tom Meighan, współzałożyciel grupy i jej frontman opuszcza grupę:

– Tom Meighan opuszcza Kasabian za zgodą obu stron. Tom zmaga się z problemami osobistymi, które od dłuższego czasu wpływają na jego zachowanie, a teraz chce skoncentrować całą swoją energię na tym, by przywrócić życie na właściwe tory. Nie będziemy udzielać dalszych komentarzy w tej sprawie.

Jak się okazało później, wokalista został oskarżony i skazany za pobicie swojej partnerki. Pijany miał pobić swoją dziewczynę na oczach dziecka, które wezwało policję. Od tego momentu grupa przestała współpracować z Tomem. Zespół poszedł o krok dalej. Jak informowały brytyjskie media pod koniec 2020 roku, muzycy Kasabian postanowili odciąć byłego wokalistę od pieniędzy zespołu. Tom został usunięty z firm, dzięki którym mógł czerpać zyski z koncertów i merchu grupy. Jak informował The Sun decyzja jest nieodwracalna. Podobno na kontach obu firm, z których usunięto Toma znajduje się ponad 400 tysięcy funtów.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Tom Meighan postanowił zmienić swoje życie. Jak się okazuje Vikki Ager, partnerka wokalisty, która została przez niego pobita ponad rok temu, jest już jego żoną. Sam muzyk twierdzi, że przeszedł całkowitą przemianę. Podobne informacje przekazała brytyjskiej prasie osoba bliska byłemu wokaliście Kasabian.

– On ciężko pracował nad sobą, nad relacjami z rodziną i Vikki. Zaczął dbać o zdrowie. On i Vikki są w sobie bardzo zakochani i chcą spędzić ze sobą resztę życia. Wzięli ślub – to była bardzo skromna ceremonia, która odbyła się z zgodzie z wytycznymi pandemicznymi. Wzięli w niej udział tylko najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele pary – czytamy w Daily Mail.

Polecane

Share This