Camila Cabello zapowiada album gorącym singlem

Zobaczcie wideo do "Don't Go Yet".


2021.07.23

opublikował:

Camila Cabello zapowiada album gorącym singlem

fot. Christine Hahn

Trzykrotnie nominowana do Grammy multiplatynowa piosenkarka i stała bywalczyni list przebojów, Camila Cabello przedstawia nowy singiel oraz towarzyszący mu teledysk „Don’t Go Yet”. Utwór jest zapowiedzią nadchodzącego trzeciego albumu studyjnego artystki zatytułowanego „Familia”.

Piosenka „Don’t Go Yet” została napisana przez Camilę, Scotta Harrisa, Ricky’ego Reeda i Mike’a Sabatha oraz wyprodukowana przez Mike’a Sabatha i Ricky’ego Reeda i zawiera perkusję uznanego kubańskiego perkusisty, Pedrito Martineza. To pierwsze wydawnictwo Camili od platynowego albumu „Romance” z 2019 roku.

Urodzona na Kubie piosenkarka i autorka tekstów Camila Cabello wydała swój debiutancki solowy album „Camila” w styczniu 2018 roku, natychmiastowo zdobywając entuzjastyczne recenzje. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 równolegle z singlem „Havana”, który osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. Camila stała się wówczas pierwszą solową artystką od prawie 15 lat na pierwszym miejscu trzech najważniejszych list przebojów w tym samym tygodniu. Została również najczęściej odtwarzaną artystką w Spotify.

Polecane

Share This