Cardi B „grzebie” rok 2020 w nowym klipie


2021.02.05

opublikował:

Cardi B „grzebie” rok 2020 w nowym klipie

fot. kadr z wideo

Zgodnie z zapowiedzią w sieci pojawiła się nowa piosenka Cardi B zatytułowana „Up”. Artystka udostępniła utwór wraz z towarzyszącym mu klipem wyreżyserowanym przez Tanu Muino. Wideo otwiera sekwencja zrealizowana na cmentarzu, w którym widzimy raperkę „grzebiącą” 2020 rok. My też nie będziemy za nim tęsknić, choć póki co nie widzimy, by 2021 miał przynieść znaczącą poprawę.

„Up” to następca wypuszczonego w sierpniu hitu „WAP” z gościnnym udziałem Megan Thee Stallion. Utwór jest także singlem zapowiadającym nowy krążek Cardi B. Premierze piosenki towarzyszy wywiad, którego raperka udzieliła Zane’owi Lowe’owi. Cardi deklaruje w nim, że przygotowała już 50 piosenek z myślą o następcy „Invasion of Privacy”. Ile z nich finalnie znajdzie się na płycie i kiedy się jej doczekamy, tego na razie nie wiadomo. Raperka przyznaje, że mimo posiadania tak dużej liczby utworów, nadal nie jest wystarczająco zadowolona z tego co nagrała.

Póki co nie jestem usatysfakcjonowana tym materiałem, ale jestem też zdeterminowana, by wydać płytę w tym roku – mówi raperka.

Sprawdź także: Cardi B i Olivia Rodrigo ustawiają się na wspólny wypad

Cardi B z główną rolą w filmie

Obok kariery muzycznej Cardi B rozwija także swoją przygodę z branżą filmową. W 2019 mogliśmy zobaczyć ją B na wielkim ekranie w produkcji „Hustlers” („Ślicznotki”). Raperka pojawiła się wówczas u boku m.in. Jennifer Lopez, Constance Wu, Lili Reinhart czy Lizzo. Raperka miała się pojawić również „F9”, czyli dziewiątej odsłonie „Szybkich i wściekłych”, ale film zaliczył już kilka obsuw, wynikających nie tylko z pandemii, ale również innych czynników i finalnie ma trafić na rynek dopiero pod koniec maja. Wygląda jednak na to, że nie będzie to jedyny film z Cardi, jaki zobaczymy w tym roku.

W styczniu dowiedzieliśmy się, że raperka ma zagrać główną rolę w komedii „Assisted Living” (póki co brak polskiego tytułu). Artystka wcieli się w postać Amber, drobnej oszustki, która ukrywa się w domu starców, przebierając się za jedną z jego mieszkanek.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This