Cardi B ma dość zachowań Offseta. Będzie rozwód


2020.09.16

opublikował:

Cardi B ma dość zachowań Offseta. Będzie rozwód

fot. mat. pras.

Trzyletnie małżeństwo Cardi B i Offseta najwyraźniej dobiega końca. Raperka wybaczała dotychczas małżonkowi zdrady, ale teraz ma dość. Jej prawnicy złożyli już pozew, w którym możemy przeczytać, że małżeństwo jest „nieodwracalnie zrujnowane” i „nie ma szans na jego naprawienie”. Raperka będzie się domagać opieki nad dwuletnią córką Kulture.

Oficjalnych powodów złożenia dokumentów rozwodowych nie znamy, ale amerykańskie media sugerują, że Cardi po prostu miała dość licznych zdrad ze strony członka Migos. Pierwszą głośną tego typu sprawą był incydent z 2018 roku, kiedy to niespełna pół roku po narodzeniu Kulture Cardi oświadczyła, że jej związek z Offsetem właśnie się zakończył, ponieważ przyłapała męża na zdradzie. Wówczas Cardi wybaczyła członkowi Migos, tłumacząc to dobrem dziecka. Niestety po kilku podobnych incydentach artystka ewidentnie uznała, że Offset jest niereformowalny.

Sprawdź też: Republikańska kandydatka do Kongersu, stwierdziła, że Ameryka potrzebuje mniej Cardi B, a więcej Melanie Trump

Polecane

Share This