Carte Blanche DJ Snake’a

Nowy album pełen topowych gości


2019.07.27

opublikował:

Carte Blanche DJ Snake’a

foto: mat. pras.

DJ Snake wydał drugi w swojej karierze album „Carte Blanche”. Na krążek trafił m.in. wielki hit „Taki Taki”, z gościnnym udziałem Seleny Gomez, Ozuny i Cardi B – drugi #1 na całym świecie w karierze producenta. Utwór jest 9. w kolejności klipem, który najszybciej zdobył 100 mln wyświetleń na YouTube.

„Carte Blanche” symbolizuje wolność. DJ Snake umieścił tę ideę w dźwiękach, przekraczając wszelkie muzyczne i kreatywne granice. Podróż związana z nagrywaniem drugiego albumu rozpoczęła się od występu artysty na Łuku Triumfalnym w rodzinnym Paryżu. „Carte Blanche” to nie tylko wolność – to również radość i beztroska. Lato zamknięte w dźwiękach.

Premierowe utwory na „Carte Blanche” to kawałki m.in. z udziałem Burna Boy – wschodzącego gwiazdora z Afryki, laureata Breakthrough Act BET Award, Brysona Tillera, Anitty, Seana Paula, Zhu, Zomboya czy Eptic.

Na „Carte Blanche” nie podążałem za jedną formułą. Chciałem nagrać wakacyjny album, który będzie brzmiał jak mixtape ze wszystkimi dźwiękami, które chcę usłyszeć latem. Zwróciłem się z tym materiałem do artystów, którzy również potrafią zrobić coś takiego.

Pełna lista utworów prezentuje się następująco:

1. Butterfly Effect
2. Quiet Storm ft. Zomboy
3. When The Lights Go Down
4. Recognize ft. Majid Jordan
5. No More ft. Zhu
6. Made In France ft. PMF (Tchami, Malaa & Mercer)
7. Enzo ft. Offset, 21 Savage, Sheck Wes & Gucci Mane
8. Smile ft. Bryson Tiller
9. Try Me ft. Plastic Toy
10. Loco Contigo Feat J. Balvin & Tyga
11. Taki Taki Feat Selena Gomez, Ozuna & Cardi B
12. Fuego ft. Anitta & Sean Paul
13. Magenta Riddim
14. Frequency 75
15. South Side ft. Eptic
16. No Option ft. Burna Boy
17. Paris ft. Gashi

„Carte Blanche” to następca „Encore” (2016), który zadebiutował na 8. miejscu Billboard Top 200. Na krążku znalazł się m.in. światowy hit „Let Me Love You” ft. Justin Bieber, który dotarł do 4. pozycji Billboard Hot 100 i w USA czterokrotnie pokrył się platyną. DJ Snake jest gwiazdą tegorocznej edycji Kraków Live Festival. Artysta wystąpi 16 sierpnia. Dołącz do oficjalnej strony wydarzenia!

Polecane

Share This