CatchUp i schafter w klipie do singla zapowiadającego „Perypetie”

Ruszyła przedsprzedaż albumu gracza 2020


2021.05.19

opublikował:

CatchUp i schafter w klipie do singla zapowiadającego „Perypetie”

fot. kadr z wideo

CatchUp ogłosił wreszcie preorder debiutanckiego albumu „Perypetie”. To właśnie na tym krążku znajdą się głośne singlowe premiery ostatnich miesięcy, czyli „Parę dni” oraz „Tik tok”, a także dzisiejsza nowość, czyli „Weird Flex” z schafterem.

CatchUp nie przestaje się wyróżniać. Nietuzinkowy raper, wokalista i producent połączył siły z schafterem i tak powstał trzeci singiel z nadchodzącej płyty „Perypetie”. „Weird Flex” to nie tylko przykład wzorowej synergii dwóch młodych indywidualności sceny hiphopowej, ale także świadectwo zalet płynących z bycia oryginalnym. W dobie powszechnej unifikacji brzmień i stylówek CatchUp i schafter dowodzą, że warto mieć swój unikalny lot, nawet kosztem bycia niezrozumianym. Za muzykę do „Weird Flex” odpowiada Karbid, natomiast reżyserami klipu są nghtlou oraz Polina Shatova.

Sprawdź także: Blacha i Bedoes przestali obserwować Sentino. Raper nazywa to „mega zj***ną opcją” i mówi, że to „niesmaczne”

Debiutancki album CatchUpa ukaże się 20.08 nakładem 2020 label. Limitowany pakiet preorderowy uzupełnia bonusowe CD “Wolne żarty” Toma Schklancka (alter ego CatchUpa), zawierające m.in. popularne tiktokotowe nagrania artysty.

CatchUp to artysta, który na przekór pandemicznej rzeczywistości 2k20 miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Duży wokalny potencjał oraz oryginalny styl rapowania – a także nieszablonowe podejście do produkcji muzycznej – zostały dostrzeżone zarówno przez czołowych reprezentantów hiphopowej sceny (podwójny feat na “Jarmarku” Taco Hemingwaya, przebojowe beaty dla Gedza), jak też opiniotwórcze media muzyczne (serwis Newonce określił CatchUpa mianem jednego z najciekawszych newcomerów). Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej ma też na swoim koncie błyskotliwy (i do tego podwójny) występ w ramach akcji Hot16Challenge2, gdzie wystąpił zarówno jako CatchUp, ale też jako znany m.in. z bijącego rekordy popularności tiktokowego profilu Tom Schklaneck.

Polecane

Share This