Ceny biletów na koncerty sanah zwaliły fanów z nóg. „Za Eda Sheerana płaciłam mniej”

Bileteria tłumaczy, dlaczego za wejściówki trzeba zapłacić tak dużo.


2022.09.15

opublikował:

Ceny biletów na koncerty sanah zwaliły fanów z nóg. „Za Eda Sheerana płaciłam mniej”

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Na początku listopada rusza Bankiet u sanah, trasa koncertowa, na której artystka będzie występować z chórem i orkiestrą. Bilety trafiły dziś do sprzedaży i… zwaliły fanów z nóg. Oczywiście nie same bilety, ale ich ceny. Za najtańsze wejściówki trzeba zapłacić 359 pln, najdroższe są o 90 pln droższe. W sieci z miejsca pojawiły się komentarze niezadowolonych fanów artystki.

„Na uczcie byłam z córkami… na bankiet sobie nie pozwolę… ceny mocno wygórowane… zwłaszcza w tych czasach”, „Cena prawie jak za karnet na Openera”, „Chciałam kupić dla córek ale jak zobaczyłam ceny, to zrezygnowałam. Za Eda Sheerana płaciłam mniej”, „Ceny masakra, widać trzeba być bardzo bogatym by spełniać marzenia dzieci”, „Byłam na koncertach z orkiestrą. Koncerty znanych polskich artystek mających większe doświadczenie na scenie, a przede wszystkim są o niebo lepsze wokalnie i nie zapłaciłam nawet połowy tego, co oferują tutaj” – to zaledwie kilka wypowiedzi.

Bileteria sprzedająca wejściówki na trasę Bankiet u sanah tłumaczy ceny w następujący sposób: – Drodzy fani, ceny są adekwatne do całego przedsięwzięcia, które ma się odbyć. Zawiera ono wyjątkowy projekt z szeroko zakrojoną produkcją, w którą wchodzą między innymi specjalne efekty wizualne, 30-osobowy chór oraz 50-osobowa orkiestra. Przypominamy, że można również zapłacić metodą PayPo, czyli płatnością odroczoną.

Mimo wysokich cen koncerty sprzedają się znakomicie. Aktualnie nie można już kupić wejściówek na koncert w Warszawie, oglądając plany sal w pozostałych miastach, widzimy, że nie zostało już wiele wolnych miejsc.

Bankiet u sanah Tour – orkiestrah & chórh – rozpiska:

4.11 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
9.11 – Bielsko-Biała – Cavatina Hall
12.11 – Katowice, NOSPR Katowice
14.11 – Poznań – Sala Ziemi Poznań Congress Center
23.11 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
30.11 – Warszawa, Filharmonia Narodowa
9.1.23 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre

Tagi


Polecane

Share This