Chcieliście topowych amerykańskich raperów na polskich bitach? Chris Carson rozbił bank


2020.08.10

opublikował:

Chcieliście topowych amerykańskich raperów na polskich bitach? Chris Carson rozbił bank

fot. Facebook / Chris Carson

Chris Carson zapowiedział na początku roku, że kończy ze sprzedażą bitów i skupia się na tworzeniu na własne potrzeby. – Mówiąc krótko w 2021 nie będzie można usłyszeć moich produkcji na żadnym czyimś albumie. Jedynie jeszcze w tym roku. Wyjątkami będą jedynie albumy w całości produkowane przeze mnie – deklarował w styczniu producent.

Sprawdź też: Chris Carson kończy ze sprzedażą bitów

W 2021 ma się ukazać producencki krążek Carsona i wygląda na to, że pojawią się na nim topowi goście nie tylko z Polski, ale także ze Stanów. Odpowiadając na pytania fanów producent zapowiedział, że na jego płycie usłyszymy Palucha, a także Pushę T. Tak przynajmniej można wywnioskować, rozwiązując rebus opublikowany przez Chrisa.

Jeden z fanów zapytał Carsona, którego amerykańskiego rapera artysta najbardziej chciałby usłyszeć na swoim bicie. Producent przyznał, że wymarzona współpraca stała się już faktem i że pozostaje nam jedynie czekać na jej publikację. Artysta nie zdradził wprost, kim będzie jego gość, ale opublikował poniższy rebus. Czy Push a tea (bo jak inaczej rozwiązać zagadkę?) to Pusha T? Trudno wyobrazić sobie, by było inaczej. Niespodzianek może być więcej, ponieważ Chris zdradził, że udało mu się pozyskać „bardzo kozackich gości z USA” na planowaną na 2021 rok płytę.

Polecane

Share This