Childish Gambino porzuca serial o Deadpoolu

Donald Glover pracował wspólnie z bratem nad przygodami gadatliwego najemnika.


2018.03.26

opublikował:

Childish Gambino porzuca serial o Deadpoolu

foto: mat. pras.

W zeszłym roku FX Productions zapowiedziało, że pracuje nad serialem animowanym o Deadpoolu. W projekt zaangażowani byli Childish Gambino, czyli Donald Glover oraz jego brat Stephen, którzy mieli piastować stanowiska producentów, scenarzystów oraz showrunnerów serialu o komiksowym bohaterze. Niestety, właśnie dowiedzieliśmy się, że nic z tego nie będzie. „The Hollywood Reporter” informuje, że produkcja mająca być kooperacją FX i Marvel Television nie powstanie, ponieważ twórcy opuścili projekt. – Ze względu na różnice artystyczne FX, Donald Glover, Stephen Glover i Marvel Television zgodzili się rozstać z animowanym serialem o Deadpoolu. FX nie będzie już zaangażowane w ten projekt – czytamy w krótkim komunikacie. Póki co brak informacji, czy Marvel będzie próbował zrealizować ten serial z inną stacją.

Donalda Glovera możemy obecnie oglądać w drugim sezonie „Atlanty”. W maju do kin trafi spin-off głównej serii „Gwiezdnych Wojen” poświęcony Hanowi Solo. Glover gra w „Solo” Lando Calrissiana, przyjaciela tytułowego bohatera.

Bieżący rok ma przynieść nową i zarazem ostatnią płytę Childisha Gambino. Glover tłumaczył w zeszłym roku, że ze względu na rozwijającą się karierę filmową nie jest w stanie „ciągnąć” dłużej swojego muzycznego wcielenia.

Polecane