Chłopak Roxie Węgiel wystąpił w teledysku do nowego singla 18-latki

Roxie Węgiel wypuściła klip do "Cichych szeptów"


2023.01.14

opublikował:

Chłopak Roxie Węgiel wystąpił w teledysku do nowego singla 18-latki

– Już teraz możecie zobaczyć teledysk do mojego najnowszego singla „Ciche Szepty” 🙌🏻 singiel zapowiada moją płytę „13+5”, którą możecie zamawiać w preorderze! Jest to moment, na który długo czekałam i włożyłam całą siebie, aby przekazać Wam wszystko co działo się u mnie przez ostatnich 5 lat i to co dzieję się teraz! Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie wszystkie piosenki. W komentarzach piszcie kto już zamówił preorder i widział klip – będę podglądać❤️ Ten singiel do delikatny przedsmak tego co dzieje się na płycie…nie mogę się doczekać aż będziecie mogli usłyszeć cały album!❤️ – napisała na Instagramie Roxie.

Singiel „Ciche szepty” opowiada o bezkompromisowym podejściu do życia w bardzo pozytywnej i lekko uśmiechniętej narracji. Nie chcemy tacy być, tacy, jak inni chcą – artystka jasno deklaruje to, że chce żyć już inaczej i nie do końca pod publikę. Artyści, żyjąc na świeczniku, rozumieją trochę inaczej normalność niż reszta świata. Dlatego w chwilach spowolnienia, takich jak lockdown związany z covid-19, brak tej normalności może być dla nich destabilizujący, o czym mówią słowa: przy ziemi tracę siebie. Piosenka opowiada również o marzeniach i drodze do nich. W utworze nie mogło zabraknąć szczypty miłości i opisu pierwszych momentów zakochania. Z tobą i… ciche szepty w głowie – chyba każdy z nas chociaż raz w życiu poczuł coś takiego.

SPRAWDŹ TAKŻE: Roxie Węgiel ujawniła, kim jest jej chłopak. To raper

Singiel „Ciche szepty” zapowiada długo wyczekiwany album Roxie „13+5”. Przy stworzeniu singla, jak i całego albumu, wokalistka współpracowała z teamem producenckim WOLF HOUSE (Jeremi Sikorski, Kevin Mglej, Andrzej Jaworski i Albert Markiewicz). Premiera drugiego solowego albumu Roxie Węgiel przewidywana jest na marzec 2023 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Polecane

Share This