„Choć czwórka z przodu to mam ogień jak debiutant” – Ero i Wilku WDZ w nowym singlu Włodiego

Ostatni singiel przed premierą "HHULTRAS".


2023.03.30

opublikował:

„Choć czwórka z przodu to mam ogień jak debiutant” – Ero i Wilku WDZ w nowym singlu Włodiego

fot. mat. pras.

„Należne miejsce” to piąty singiel promujący siódmy solowy album Włodiego – „HHULTRAS”, który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland już w najbliższy piątek.

Ikona sceny z ponad trzydziestoletnim stażem, w najnowszym utworze udowadnia swoją wysoką formę, która z biegiem lat wciąż dojrzewa. Oryginalne i zarazem mocne linijki Włodiego to jego wizytówka i kwintesencja rapu, który wychował wielu. Jak na hip-hop ultrasa przystało, tak i tym razem reprezentant stolicy konsekwentnie zaznacza swoje miejsce, ciągle podnosząc poprzeczkę.

„Jestem na swoim miejscu / Jestem pewien, że bez was to nie miałoby sensu / Miejski rezerwat kupuj żryj nie protestuj / A ręka drży, tylko kiedy ziomek ma przestój” – słyszymy w „Należnym miejscu”.

Należne miejsce w numerze gospodarz zostawił także dwóm warszawskim legendom i nestorom polskiego hip-hopu. Na tracku usłyszymy niekwestionowanego króla featów Ero JWP czy tego, który „nigdy nie wychodzi z formy” Wilka WDZ. Połączenie reprezentantów Molesty, JWP i HG to dla fanów klasycznego brzmienia hip-hop w najlepszej wersji. Brzmienia z ciemnym charakterem, które wyprodukował Ńemy. Do utworu powstało klimatyczne street video ukazujące serce metropolii i muzykę miasta, za które odpowiedzialni są Alan Kruc oraz Michał Kwiecinski.

Przez ostatnie tygodnie na kanałach social mediów mogliśmy zauważyć, jak raper stopniowo uchyla rąbka tajemnicy videopostami, ujawniając kogo usłyszymy na jego kolejnym wydawnictwie. Dziś już wiemy, że dziesięć utworów obfituje w plejadę dziesięciu znakomitych gości od rapowego undergroundu po sam mainstream. Na najnowszym krążku od Def Jam Recordings Poland pojawią się: Ero JWP, Wilku WDZ, Fisz, Gruby Mielzky, Bartek KOKO, Konrad Brzos, Hedora, Pih, Borixon oraz Kali.

Pełna tracklista albumu:
1. Intro
2. Z Planem
3. HHULTRAS
4. Przystanek
5. Należne Miejsce feat. Ero JWP, Wilku WDZ
6. Impuls
7. W Czarnym Fraku feat. Fisz, Gruby Mielzky
8. Bez Znieczulenia feat. Bartek KOKO, Konrad Brzos
9. Kafkaesk feat. Hedora, Pih
10. Legit Check feat. Borixon, Kali
11. Outro
12. Napisy Końcowe

Polecane

Share This