Za chwilę 20 lat od debiutu Eldo. Raper myśli nad przekrojowym koncertem

Legendarny freestyle u Reda? „Kusi mnie, żeby zagrać”.


2016.10.15

opublikował:

Za chwilę 20 lat od debiutu Eldo. Raper myśli nad przekrojowym koncertem

W przyszłym roku minie 20 lat, od kiedy Eldo założył zespół Grammatik i nagrał pierwszy utwór. Z tej okazji warszawski weteran planuje zorganizować wspomnieniowy, przekrojowy koncert, na którym zaprezentuje materiał z całej kariery. Coś podobnego wkrótce zrobi Tede, tyle że nieco wcześniej, bo 4 grudnia tego roku w warszawskiej Stodole.

Eldo chce pójść jednak jeszcze dalej i stworzyć setlistę wspólnie ze swoimi fanami. Ba, on wręcz chce im powierzyć to zadanie w całości. Zupełnie jak niegdyś Metallica.

belka-eventimu

„Co byście powiedzieli na koncert 20 utworów live na 20 lat pracy scenicznej? Wy wybieracie… I błagam, niech nie będę musiał grać całej płyty Eternia [to jeden z najbardziej znanych krążków Eldo, wydany po raz pierwszy w 2003 roku, do odsłuchu poniżej – red.]”, napisał Eldo na swoim Facebooku.

Ciekawa i zabawna wymiana zdań wywiązała się w komentarzach. Jeden z fanów zastanawiał się, czy nie zaproponować słynnego freestyle’u zaprezentowanego w programie „Yo! MTV Raps” kilkanaście lat temu – słynnego ze względu na jego komiczny dziś wydźwięk. Eldo odpisał żartobliwie: „A mnie [kusi], żeby zagrać”.

Tagi


Polecane

Share This