Co łączy Turnaua, Comę, Behemotha, Kulkę i Acid Drinkers?

Ten sam wydawca...


2010.09.03

opublikował:

Co łączy Turnaua, Comę, Behemotha, Kulkę i Acid Drinkers?

Z dumą i radością informujemy, że do grona Artystów związanych z Mystic Production dołączył Grzegorz Turnau. Artysta niezwykły, kompozytor, pianista, wokalista, który stworzył własny, niepowtarzalny na polskiej scenie styl. Jego utwory wyróżniają się pięknymi tekstami, są ciepłe, zaskakujące, a jednocześnie wpadające w ucho. To wszystko sprawia, że Turnau zajmuje na polskiej scenie miejsce wyjątkowe. Bezkompromisowy i podążający własną artystyczną drogą, a jednocześnie znany szerokiej publiczności. Zawsze dobrze przyjmowany zarówno podczas występów na żywo, jak i przy kolejnych nagrywanych płytach.

Ten kontrakt to jeden z najważniejszych i najjaśniejszych momentów w historii Mystic Production – mówi szef wytwórni, Michał Wardzała – obdarzenie nas zaufaniem przez artystę tego formatu, to wielka nobilitacja i zaszczyt. Wspaniale, że właśnie z Grzegorzem Turnauem możemy realizować strategię firmy, współpracy z artystami z różnych światów muzycznych, których łączy jedno – talent. Jestem dumny, że obok Behemoth, Comy czy Acid Drinkers mogę na swojej półce ustawić płyty Gaby Kulki i właśnie Grzegorza Turnaua. W dodatku wszystkie mają logo Mystic Production.

Grzegorz Turnau kończy właśnie prace nad nową płytą, którą w studiu Zbigniewa Preisnera realizuje legendarny producent Leszek Kamiński (m.in. Hey, Edyta Bartosiewicz). Album ukaże się jesienią nakładem wytwórni Mystic Production.

Więcej szczegółów na temat nowej płyty, a także jesiennej trasy koncertowej, podamy wkrótce.

www.grzegorzturnau.pl

Polecane

Share This