Co mieści sakwa Borixona?

Pierwsza zapowiedź nowego projektu rapera.


2023.09.07

opublikował:

Co mieści sakwa Borixona?

fot. mat. pras.

Borixon zdradził niedawno, że wraca do marki chillwagon, obiecując muzykę powstającą w wyniku szczerej zajawki. Raper pracuje nad mixtape’em, na którym nie braknie gości. Póki co w sieci pojawił się klip do pierwszego premierowego numeru „Taling Ngam”. Wideo zrealizowano w Tajlandii.

„Taling Ngam” to historia o zajawce Borixona na muay thai (boks tajski) i wprowadzenie do nowego mentalnego domu rapera. Tytułowy Taling Ngam to dzielnica na wyspie Koh Samui w Tajlandii.

„Moja sakwa nie jest duża, mieści tam piterek, a w niej mam kilka monetek na obiadek i deserek / Mój pokoik nie jest duży, leży tam materek, na nim ja i jak wymyślę, to spadniecie ze z krzesełek / Kiedyś wystrzeliłem jak korek od szampana, będzie z tego kilka książek i wypracowania” – nawija w nim Rekin.

Jak na swoim instagramowym profilu pisze sam Borixon: – W kwietniu 2022 roku na wyspie Koh Samui poznałem dwóch niesamowitych młodych ludzi którzy jak się później okazało zmienili diametralnie moje życie. Wszystko zaczęło się od wspólnego treningu na który zaprosili mnie do Lamai Muay Thai, gdzie przygotowywali się do mistrzostw świata w Abu Dhabi. To właśnie dzięki nim poznałem piękno muay thai. Kuba i Oskar zaufali mi, dzięki czemu mogłem od środka sprawdzić czym tak naprawdę jest tajski boks. Wieńczyłem z nimi ich sukcesy i znosiłem porażki które w tej dyscyplinie to chleb powszedni. Krótko mówiąc dzięki temu ciężko zakochałem się w muay thai. W tej chwili jest to dla mnie najważniejsza i najdroższa rzecz jaką posiadam. Zgłębiam kulturę tajską, buddyzm i jestem pewien że dzięki temu staje się coraz lepszym człowiekiem. Wiem też że jestem na początku tej przygody i mało tego, blisko pięćdziesiątki ale jest takie powiedzenie „dreams come true„ więc finalnie nikt nie jest w stanie mnie zatrzymać!

Artysta podczas wspólnych wyjazdów i treningów tworzył też muzykę, czego efektem jest numer „Taling Ngam”, z teledyskiem, do którego sam Borixon wykonał zdjęcia i montaż. Utwór, jak wspomina muzyk, powstał w moim drugim domu w mojej ukochanej dzielnicy Taling Ngam. Na szczególną uwagę zasługuje oprawa graficzna, do której raper zaprosił writera SICOER, odpowiadającego za typografię w projekcie. Całość wizualnie dopina Marcin Niemczyn ze spacerange.

Polecane

Share This