Co słychać w Alkopoligamii? Wytwórnia zapowiada nowy zespół i projekt


2020.01.17

opublikował:

Co słychać w Alkopoligamii? Wytwórnia zapowiada nowy zespół i projekt

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Ostatnie wieści z Alkopoligamii dotyczą głównie koncertów Albo Inaczej. Wygląda jednak na to, że label wkrótce przerwie ciszę wydawniczą. Na profilu ALK46 pojawiła się zapowiedź nowego, tajemniczego projektu. Jego nazwa jest ukryta pod ciągiem liczb 2.9.1.12.25, 20.21.14.5.12. Jeśli wstawimy w ich miejsce litery alfabetu, którym przyporządkowane są liczby (1 to A, bo A jest pierwszą literą alfabetu, 2 to B itd.) otrzymamy BIAŁY TUNEL. Czy to nazwa nowego projektu, czy też tytuł płyty, tego na razie nie wiemy. Wiemy jedynie, że nie będzie to solowy album Mesa.

Będzie to trzyosobowy skład. Takiego rodzaju zespołu w Alkopoligamii jeszcze nie było – zapowiada wytwórnia. W jego skład – tutaj ponownie oddajemy głos Alkopoligamii – wejdą:

1. Jazzman, producent i multiinstrumentalista
2. Producent, autor legendarnych bitów
3. Raper, wokalista i autor tekstów

Skoro BIAŁY TUNEL nie jest solowym projektem Mesa, to może jest jego nowym zespołem? Artysta nigdy dotąd nie nagrał dwóch takich samych lub nawet podobnych do siebie płyt, więc niewykluczone, że kolejnym krokiem w jego rozwoju jest właśnie współtworzenie nowej formacji. Poprosiliśmy wytwórnię o komentarz, ale usłyszeliśmy tylko prośbę o to, by uzbroić się w jeszcze chwilę cierpliwości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ALK46 (@alk46_soon)

Polecane

Share This