Co Zagra The Few Na TOPtrendach?

Sprawdź, co zaprezentuje młoda, polsko-brytyjska formacja


2009.06.06

opublikował:

Co Zagra The Few Na TOPtrendach?

W dniach 26-28 czerwca już po raz siódmy odbędzie się Sopot TOPtrendy Festiwal. W tym roku na scenie młodych artystów 27 czerwca wystąpi znakomicie rokująca grupa The Few.

Minione edycje Top Trendy udowodniają, że występ na Scenie Trendy to prawdziwe wyróżnienie i szansa dla bardzo dobrze i ciekawie brzmiącego zespołu. Zespół The Few znalazł się w grupie najlepszych wykonawców wybranych spośród 358 zgłoszonych do konkursu. Miłośnicy prawdziwego pop-rocka z pewnością nie powinni pominąć tego wydarzenia. Brytyjsko-polski kwartet muzyków daje znakomity efekt. The Few to mieszanka rozmaitych talentów, łącząca to co najlepsze w polskiej i brytyjskiej muzyce. Dzięki oryginalnemu brzmieniu i pogodnym, łatwo wpadającym w ucho utworom w stylu pop-rockowym, tych Niewielu jest na dobrej drodze by podbić serca wielu.

Grupa ma już na swoim koncie koncerty w Warszawie, gdzie podczas jednego z nich gościnnie wystąpiła z nimi Hania Stach. Niedawno nagrali teledysk do utworu „Castaway”. Możecie go sprawdzić sami – KLIKNIJCIE TUTAJ.  

Koncert „trendy” odbędzie się 27 czerwca o godz. 20:00 w Operze Leśnej w Sopocie.

Skład The Few:

Maciek Bielecki – bas

David Jasmine – wokal, gitara

Trevor Jones – wokal, gitara

Marek Czajkowski – bębny

Polecane

Share This