Co zaśpiewa Alicia Keys w Poznaniu?

Alicia Keys obok utworów, z których wiele stało się już hymnami pokolenia, będzie śpiewać również piosenki ze swojej ostatniej płyty "Girl On Fire".


2013.06.10

opublikował:

Co zaśpiewa Alicia Keys w Poznaniu?

Niesiona przez falę entuzjastycznych recenzji  występów w USA, Kanadzie i największych miastach Europy, artystka przyjeżdża do Poznania, na największy koncert na swojej trasie, by także tu rozpalić fanów do czerwoności podczas niemal dwugodzinnego show.

Alcia Keys podczas swoich koncertów nie szokuje, nie usiłuje uwodzić fanów wymyślnymi układami tanecznymi, bajecznymi kostiumami czy olśniewającą scenografią. Wbrew współczesnym trendom, podczas jej występów najważniejsza jest muzyka. I głos – jeden z najbardziej niezwykłych w branży.

                                                

Poznański koncert otworzą „Karma” i „Diary, po których zabrzmi utwór z najnowszej płyty Alicii Keys „Tears Always Win” – ballada, którą zaśpiewała m.in. podczas ostatniego finału programu „American Idol”.

Po „Listen To Your Heart” i „Like You`ll Never See Me Again” usłyszymy jeden z największych hitów w repertuarze Alcii Keys – „Woman`s Worth. „Diary”, „Love You Down, „Un-Thinkable (I`m Ready)”, „Try Sleeping With A Broken Heart” i liryczny „101” będą przystawkami przed jednym z głównych dań wieczoru, przed piosenką, która zdobyła w 2002 roku 3 nagrody Grammy: „Fallin”.

„When It`s All Over”, „Fire We Make”, „Unbreakable”, „Not Even The King” i „If I Ain`t Got You” przygotują fanów do wielkiego finału, który rozpocznie zdobywca dwóch nagród Grammy w 2008 roku – utwór „No One”. Zaraz po nim zabrzmi energetyczny „New Day”, cover „Murder She Wrote” i na zakończenie – królująca dziś na listach przebojów piosenka „Girl On Fire”.

Wieczór zakończy się obowiązkowymi bisami. Alicia Keys zaśpiewa „Brand New Me” i pożegna poznańską publiczność majestatycznym „Empire State Of Mind”.

Alicia Keys w połowie kwietnia zakończyła amerykańską część trasy koncertowej promującej album „Girl on Fire”. 18 maja rozpoczęła objazd największych sal Europy. Podczas jedynego koncertu w Polsce, artystka wystąpi 30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Obejrzeć ją może nawet 25 tys. osób, dzięki czemu będzie to największy koncert na trasie artystki.

                                               

Polecane

Share This