Coma drożeje!

Od 23 listopada droższe bilety na koncert Comy


2009.11.20

opublikował:

Coma drożeje!

Po dwóch wyprzedanych koncertach w lutym tego roku w klubie Stodoła, zespół Coma, powraca do Warszawy na jeden, jedyny występ tej jesieni w stolicy! Będzie to uwieńczenie tegorocznej trasy koncertowej grupy. Jednocześnie będzie to jedyny halowy występ Comy na całej jesiennej trasie. Na koncercie, będzie można usłyszeć repertuar ze wszystkich albumów grupy, wzbogacony o kilka niespodzianek.  Specjalnie na potrzeby tego koncertu, zostanie przygotowana scenografia i niezwykła wizualna oprawa podkreślająca niepowtarzalny charakter całego wydarzenia. Koncert zostanie w całości zarejestrowany na potrzeby pierwszego koncertowego album DVD zespołu Coma. „Live At Arena Ursynów” jest pierwszą taką realizacją w historii grupy, nagrywaną z bardzo wielkim rozmachem. Płyta ukaże się nakładem firmy Mystic Production w 2010 roku. Koncert w Arenie Ursynów jest jedyną, niepowtarzalną okazją, aby fani zespołu Coma mogli pojawić się na jego albumie, jak również koncertowych wideoklipach, promujących to wydawnictwo.

Na koncercie dostępne będą zarówno miejsca stojące jak również, specjalny sektor naprzeciwko sceny z miejscami siedzącymi. Organizator uruchamia specjalną stronę www.arenalive.pl, na której znajdą się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia.

 

Ceny biletów:

45 zł (do 22 listopada),50 zł (od 23 listopada) – płyta

60 zł  (do 22 listopada),70 zł (od 23 listopada) –  sektory

 

Sprzedaż biletów na terenie Warszawy: Bileterie EMPiK, Kasa Eventim (dawniej Kasa ZASP) (0-22) 353 93 93, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów tel. (0-22) 852-21-83, oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: sieć Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl),Shortcut Traffic Club – (22) 818 60 39 ,Bileterie EMPiK,  sieci sklepów Media Markt i Saturn


9 grudnia 2009

Arena Ursynów / Warszawa

ul.Pileckiego 122, godz. 20:00

wstęp: 18:00

Tagi


Polecane

Share This