Corey Taylor znalazł gorszy zespół od Nickelback

Zgadzacie się z opinią wokalisty Slipknot i Stone Sour?


2019.02.23

opublikował:

Corey Taylor znalazł gorszy zespół od Nickelback

fot. Artur Rawicz / Show the Show

Przyjęło się, że Nickelback są najgorszym zespołem na świecie. Tymczasem wokalista Slipknot i Stone Sour Corey Taylor ma dla Chada Kroegera i jego kolegów świetną wiadomość – muzyk znalazł zespół, którego nie lubi jeszcze bardziej niż Nickelback.

W wywiadzie dla Podczas Jonesy’s Jukebox, programu którego gospodarzem jest gitarzysta Sex Pistols Steve Jones, Corey powiedział, że nadal nie przepada za kanadyjskim zespołem, ale nie są już najbardziej znienawidzonym na świecie. – Przekazali pałeczkę Imagine Dragons, co bardzo mi się podoba – przyznał wokalista. – Są koszmarni, więc dobrze, że tak się dzieje. Pochodzą z Vegas, więc powinienem jechać do domu protestować. Nie mogę teraz pokazać swojej twarzy w tym mieście. Tak, wydaje mi się, że ludzie powoli zaczynają doceniać Nickelback i kierują swój gniew w stronę Imagine Dragons – stwierdził Taylor.

Jeśli macie ochotę wspólnie z Coreyem protestować przeciw twórczości Imagine Dragons, ewentualnie przekonać go, że nie ma racji, będziecie mieć ku temu świetną okazję już latem. 25 czerwca Slipknot wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie jako headliner pierwszego dnia odrodzonego Mystic Festivalu.

Polecane

Share This