Cyriam zagra na Seven Festival


2011.04.20

opublikował:

Cyriam zagra na Seven Festival

Zespół, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu wielbicielowi gotyckiego rocka, zagra na lipcowym festiwalu, dołączając do takich gwiazd jak Moonspell, Samael, Kult, Strachy na Lachy, Pro-Pain, czy Touchstone. A już dziś na oficjalnej stronie Seven Festival można posłuchać wywiadu z gitarzystą Ciryam, Robertem Węgrzynem. Muzyk opowiedział o zmianie wizerunku grupy oraz o planowanych niespodziankach na koncercie.

Jeszcze tylko przez kilkanaście dni zespoły, które chcą walczyć o nagrodę Grand Prix mogą nadsyłać swoje nagrania. Jak co roku, podczas  Seven Festival rozegra się konkurs młodych formacji, marzących o zaistnieniu na polskim rynku muzycznym. Do tej pory prestiżowe  wyróżnienie w Węgorzewie okazało się startem dla takich artystów jak Sweet Noise, Coma, czy Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach.

Zespoły zainteresowane rywalizacją na scenie Seven Festival powinny do końca kwietnia wysłać wypełniony formularz zgłoszenia oraz dwa utwory. W dziesiątą rocznicę śmierci Grzegorza Ciechowskiego i trzydziestą rocznicę założenia jego legendarnego zespołu, podczas konkursu wszystkie formacje przedstawią swoje wersje wybranego utworu Republiki.


Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie festiwalu: www.sevenfestival.pl. Seven Festival  Music & More 2011 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca.

Polecane

Share This