Czerwcowe koncerty Rodrigueza wyprzedane

Nie ma biletów na francuskie koncerty artysty.


2013.05.31

opublikował:

Czerwcowe koncerty Rodrigueza wyprzedane

Zła wiadomość dla polskich fanów Rodrigueza planujących wyjazd na jego koncerty do Francji. Paryskie występy Sixto w La Zenith, które odbędą się  3 i 4 czerwca oraz koncert w La Cigale zapowiadany na 5 czerwca są już wyprzedane.

Rodriguez, który w  ciągu zaledwie kilku miesięcy z nieznanego artysty stał sie gwiazdą wielkiego formatu zmuszony był, ze względu na stan zdrowia, odwołać swoje występy w Hiszpanii i Portugalii. Sixto cierpi na jaskrę, która drastycznie ogranicza mu zdolność widzenia. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbył on wyczerpującą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Republice Południowej Afryki oraz Australii.

Nie do zdobycia są również bilety na dwa brytyjskie koncerty artysty, które odbędą się 7 oraz 8 czerwca w londyńskim Hammersmith Apollo. Dla fanów talentu Sixto ostatnią szansą na posłuchanie piosenek „I Wonder”, „Sugar Man” czy  „Most Disgusting Song”, na żywo w Wielkiej Brytanii będzie 29 czerwca, kiedy to Rodriguez wystąpi podczas kultowego festiwalu w brytyjskim Glastonbury.

Kolejne europejskie występy Sixto to: 1 lipca w Amsterdamie, 4 lipca na Montreaux Jazz Festival w Szwajcarii, 5 lipca we francuskim Vienne oraz 3 sierpnia w Sztokholmie. Na potwierdzenie czeka koncert zapowiadany na 8 lipca w Barcelonie. Jeśli informacja ta zostanie potwierdzona przed europejskimi fanami Rodrigueza będzie jeszcze jedna szansa na posłuchanie jego występu na żywo.

Polscy fani artysty wciąż czekają na jego koncert w naszym kraju. Album „Searching For Sugar Man” w krótkim czasie zdobył u nas  status Złotej Płyty i od dnia premiery nie schodzi poza pierwszą dwudziestkę najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Zainteresowanie postacią tego niezwykłego artysty i jego muzyką jest olbrzymie. Piosenki Rodrigueza można zaliczyć do pierwszej piątki muzycznych objawień czterech ostatnich dekad. Rockowe ballady, folkowe granie i akustyczna gitara to przepis Rodrigueza na naprawdę przebojową płytę. Każdy, kto znajdzie choć chwilę na posłuchanie piosenek Sixto zakocha się od razu w tych niezwykłych, ponadczasowych kompozycjach.

Tagi


Polecane

Share This