Czołowi polscy raperzy pochorowali się po jedzeniu w pięciogwiazdkowym hotelu


2022.08.07

opublikował:

Czołowi polscy raperzy pochorowali się po jedzeniu w pięciogwiazdkowym hotelu

fot. YouTube

Wszystko wskazuje na to, że kilku polskich raperów nie najlepiej będzie wspominało swoją wizytę na Sun Festivalu. Mimo, że sama impreza okazała się sporym sukcesem, to Sobla, Szpaka, Deemza i ekipę Maty miało rozłożyć na łopatki hotelowe jedzenie. I to nie z bye jakiego hotelu, bo pięciogwiazdkowego. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że Szpaku i Sobel byli zmuszeni odwołać swoje koncerty.

– Przykro mi, ale rozłożyła mnie choroba i nie jestem w stanie zobaczyć się z wami w Toruniu i Krakowie – napisał Szpaku.

– Kochani strasznie przykro mi to pisać, ale od dwóch dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne okazało się poważniejsze oraz zaraźliwe. Aktualnei połowa zespołu zaga się z zatruciem. W związku z tym nie damy jazdy stać się z Wami w Szczecinie (…) Pozdrawiam Gombao33 i nie pozdrawiam hotelowych restauracji – napisał Sobel.

Na wiadomość Sobla na swoim story odpowiedział Deez:

– Sobel wracaj do zdrowia brahu. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacja, w której szama z pięciogwiazdkowego hotelu doprowadziła do tak dużej ilości zatruć. Jeśli chodzi o nasz zespół to cztery osoby są w nieciekawej sytuacji i walczą o jak najszybszy powrót do zdrowia i koncertowania. Uważajcie na jakość jedzenie, zgłasza w upały – napisała producent.

 

Polecane

Share This