Cztery bity Donatana z okresu „Równonocy” sprzedane za 200 tysięcy?

Wygląda jak ściema, ale z drugiej strony - kto to wie.


2023.03.13

opublikował:

Cztery bity Donatana z okresu „Równonocy” sprzedane za 200 tysięcy?

foto: P. Tarasewicz

„Równonoc. Słowiańska dusza”, czyli wydany ponad dekadę temu producencki album Donatana był pierwszą diamentową płytą w polskim rapie. Po latach producent zadeklarował, że odnalazł cztery niewykorzystane przy tym projekcie bity i chętnie je sprzeda.

Znalazłem pendrive z czterema niepublikowanymi bitami z projektu „Równonoc”. Zachowały się całe bity i steamy projektów. Jeżeli ktoś chętny, to zapraszam, oddam w dobre ręce za 200 000 zł netto – poinformował producent.

Po kilku godzinach producent zaktualizował post, dopisując: – Już sprzedane, zakupiła sympatyczna pani, która zrobi z nich dobry użytek.

Znając podejście Donatana do mediów społecznościowych historia o odnalezionych bitach może być żartem. Z drugiej jednak strony jeśli producent pisze o „sympatycznej pani, która zrobi z nich dobry użytek”, nie można wykluczyć, że ma na myśli Cleo, a sam post może być zapowiedzią epki artystów, która mogłaby być nawiązaniem do „Równonocy”. W końcu Donatan i Cleo mają za sobą „słowiański” epizod, który przyniósł im ogromną popularność, więc nie możemy wykluczyć takiego obrotu spraw.

Polecane

Share This