Cztery DVD z Woodstocku

6 grudnia do sprzedaży trafiły cztery najnowsze wydawnictwa muzyczne Złotego Melona.


2011.12.07

opublikował:

Cztery DVD z Woodstocku

Płyty zawierają nie tylko koncert zarejestrowany w czasie tegorocznej edycji Festiwalu Przystanek Woodstock w formie DVD, ale także płytę CD z muzyką z koncertu.

Wspaniały obraz, doskonały dźwięk, słowem – znakomita jakość znakomitej muzyki, to już standard wydawnictw z koncertów Przystanku Woodstock.

Najnowsze wydawnictwa to zarejestrowane w Kostrzynie nad Odrą koncerty zespołów:

Łąki Łan – Aby poczuć co to jest, lub kto to jest, albo jak się jest z Łąki Łan, trzeba być na ich koncercie. Wspaniałe widowisko, świetnie pomyślane we wszystkich szczegółach muzycznego show. Mądre, dowcipne i rewelacyjne muzycznie, nowoczesne w kompozycjach, bardzo zakręcone w przekazie. To grupa muzyków czujących publiczność, świadomych jej obecności, zaskakujących ją co chwilę, a w połączeniu z mocą świateł, mocą dźwięków grających koncert, który pobudzi każde zmysły.

Raggafaya – Najbardziej radosny koncert 17. Przystanku Woodstock. Raggafaya to nie tylko wspaniała kaskada dźwięków, które nie pozwalają być biernym słuchaczem. To zaproszenie do wspólnego bycia ze sobą, do szalonych pląsów przy zachowaniu wspaniałego rytmu i fantastycznej gry zespołowej. Przy tak licznych bandach jak Raggafaya, nie jest to łatwa sztuka. Bezceremonialni w swych tekstach, nawołujący wszystkich do przyjaźni z ich przekonaniami. Porządna dawka reggaowej muzyki, co już udowodnili nie tylko na Przystanku Woodstock, ale także w programie Must Be The Music.

Projekt Republika – Najbardziej oczekiwany koncert 17. Przystanku Woodstock. To nie tylko muzyka, ale przede wszystkim historia legendarnej grupy, która miała ogromny wpływ na Polską scenę rockową. To był nie powtarzalny koncert związany z dwoma bardzo ważnymi datami – 30-leciem powstania Republiki oraz 10 rocznicą śmierci jej lidera, Grzegorza Ciechowskiego. Muzycy Republiki (Zbyszek Krzywański oraz Leszek Biolik) zaprosili do udziału w koncercie specjalnych gości, którzy uczynili z tego koncertu niezapomniane spotkanie z muzyką Republiki. Kilkusettysięczna publiczność poniosła razem z artystami niezwykłego ducha zespołu, którego czuliśmy wraz z każdym dźwiękiem, każdym słowem, każdą chwilą. Bardzo piękny, niezapomniany koncert.

Enej – Laureat nagrody „Złotego Bączka” na najlepszą kapelę Przystanku Woodstock 2010. Tą nagrodę otrzymali wraz z zespołem Papa Roach, w pełni zasługując na kolejny koncert, który zaprezentowali w sobotę kilkusettysięcznej Woodstockowej publiczności. Ich znane już teraz wszystkim przeboje zabrzmiały pełną energią, a rozkręcona publiczność świetnie się przy nich bawiła. Ogromna popularność tego zespołu w niczym nie zagubiła jego muzycznego przekazu, który w pełni wyrósł z Woodstockowych klimatów. Enej to kapela, która przeszła cały tok eliminacji, finałów i koncertów przed ogromną Przystankową publicznością. Tak się gra na Woodstocku!

Polecane

Share This