Czwarty album Brockhampton nadchodzi

Znamy już tytuł i datę premiery krążka.


2018.08.27

opublikował:

Czwarty album Brockhampton nadchodzi

Skład Brockhampton po raz kolejny zapowiedział nowy projekt. Zespół na swoim Twitterze ogłosił, że czwarty longplay zespołu pojawi się na rynku we wrześniu. – Czwarty studyjny album Brockhamptona zostanie wydany we wrześniu tego roku – czytamy.

Frontman grupy Kevin Abstract poinformował, że album będzie nazywał się „Iridescence” i został nagrany w Londynie. – Chcę, żebyśmy nadal tworzyli rzeczy, z których jesteśmy dumni, i wypuścimy je wtedy, kiedy będziemy gotowi. Mówię to prosto z serca, dziękuję za cierpliwość – napisał Abstract.

Brockhampton jest hip-hopowym składem z San Marcos w Teksasie. Do tej pory wydali trzy doskonale przyjęte albumy, wszystkie pod nazwą “Saturation”, które zostały wydane w 2017 roku.

Ameer Vann został wyrzucony ze składu Brockhampton

Ameer Vann, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia, nie jest już członkiem zespołu Brockhampton. Muzyk został wyrzucony ze składu, ponieważ ciążą na nim bardzo poważne zarzuty, wśród których można wymienić m.in. uprawianie seksu z nieletnią, wykorzystywanie seksualne i przemoc.

Ameer nie jest już w Brockhampton. Chcemy szczerze przeprosić ofiary. Zostaliśmy okłamani i przepraszamy za to, że nie powiedzieliśmy o tym wcześniej. Nie tolerujemy wszelkiego rodzaju nadużyć. To nie jest rozwiązanie cierpienia ofiar, ale mamy nadzieję, że jest to krok w odpowiednim kierunku. Zamierzamy odwołać pozostałe koncerty podczas naszej trasy po USA, aby wrócić do domu i się przegrupować – napisał zespół w oświadczeniu, które pojawiło się na Twitterze.

Polecane

Share This