Czy członkowie Kwiatu Jabłoni żałują jakichś grzechów młodości?

Kasia i Jacek goszczą w nowym odcinku Jak K***a Żyć?


2021.07.19

opublikował:

Czy członkowie Kwiatu Jabłoni żałują jakichś grzechów młodości?

fot. P. Tarasewicz

Nasi producenci powiedzieli, że nasz nowy album, to taki Kwiat Jabłoni na sterydach – przyznała przed naszą kamerą Kasia Sienkiewicz. Coś w tym jest, być może to właśnie w tym tkwi sukces nowego krążka grupy „Mogło być nic”. Kilka tygodni temu opublikowaliśmy 1 NA 1, w którym Artur Rawicz gościł Kwiat Jabłoni, dziś mamy dla Was deser – nowy odcinek naszego programu Jak K***a Żyć, w którym zawsze pytamy gości o to samo. Czy Kasia i Jacek mają jakieś grzechy młodości, których żałują? Do czego chcieliby przekonać ludzi? Co zrobili, gdyby któremuś z nich przyszło zostać głową państwa? Zobaczcie, jak artyści odpowiadali na nasze pytania.

Na krążku „Mogło być nic” Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Co więcej, 29 maja do sklepów trafił winyl eko Kwiatu Jabłoni. Aby wyrazić troskę o planetę do produkcji albumu zespół wybrał ekologiczny papier z recyklingu. Nie został on pokryty folią nabłyszczającą, ani matującą. Ekologiczne nośniki LP zostały wykonane ze zmieszanych skrawków płyt winylowych będących odpadem pochodzącym z wielu różnych produkcji – dzięki temu każda płyta wygląda nieco inaczej. Do wydawnictwa dołączone są dwa plakaty. Całość chroni biodegradowalna koperta foliowa wykonana z mączki kukurydzianej.

Polecane

Share This