Czy Malik Montana zamierza walczyć w barwach swojej federacji? Raper odpowiada


2021.04.15

opublikował:

Czy Malik Montana zamierza walczyć w barwach swojej federacji? Raper odpowiada

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Malik Montana z buta wszedł na rynek MMA, ogłaszając pierwsze gwiazdy swojej federacji HIGH League. Wiemy już, że w barwach organizacji Malika będą walczyli Lil Masti, Czuux i współpracujący z Kamerzystą Dredziarz, fani zastanawiają się jednak, czy zobaczą pojedynek z udziałem samego szefa GM2L.

Wchodząc na ring chciałbym przede wszystkim prezentować jakiś poziom. Nie chciałbym wchodzić do ringu i robić z siebie pseudo-sportowca, bo sportowcem nie jestem na pewno. Ale chciałbym, żeby to wszystko w jakiś sposób estetycznie prezentowało się solidnie, tak, by osoby, które zajmowały się sportem, mogły tę walkę obejrzeć i powiedzieć: „kurczę, no, spoko” – mówi Malik Montana.

Artysta podkreśla, że zależy mu na tym, by gale HIGH League były jak najbardziej atrakcyjne dla widza nie tylko pod względem sportowym, ale także wizualnym.

Federacja HIGH League w estetyce wizualnej i w wydźwięku nie będzie kojarzyła się z jakąś wschodnio-europejską patologią. Chciałbym, aby to wszystko trzymało poziom, aby na innym levelu dostarczał wam rozrywkę i wszystko trzymało się w estetyce, jakiej mnie znacie – zapowiada artysta.

Sprawdź także: Malik Montana: „Wolę być odbierany jako troglodyta, niż nosić brzemię nauczyciela”

Polecane

Share This