Czy Mata, Żabson i Bedoes będą za 20 lat dla sceny tymi, którymi dziś są Pezet, Sokół i Molesta?

Ero JWP i Głowa PMM gośćmi nowego odcinka Przesłuchania.


2021.04.07

opublikował:

Czy Mata, Żabson i Bedoes będą za 20 lat dla sceny tymi, którymi dziś są Pezet, Sokół i Molesta?

fot. P. Tarasewicz

W związku z premierą wspólnego krążka „ABCD” Ero JWP i Głowa PMM odwiedzili naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Wkrótce na naszych łamach i na kanale YouTube znajdziecie Flintesencję z udziałem obu raperów, póki co zapraszmy Was do obejrzenia nowego odcinka Przesłuchania. Czy artyści uważają za słuszne postawienie Jakubowi Żulczykowi zarzutów za nazwanie Andrzeja Dudy „d***em”, czy ich zdaniem Mata, Żabson i Bedoes za 20 lat będą dla sceny tak ważni jak dziś są Pezet Sokół i Molesta? Czy liczą na to, że w 2021 uda im się zagrać trasę koncertową? W Przesłuchaniu artyści mogą odpowiadać tylko „tak” lub „nie”, ponadto przysługuje im jeden „pomidor”.

Sprawdź także: „Wannabe 6ix 9ine odklejony od dragów, zbyt duże ego – nie Pop Smoke a paparuch” – TPS i Intruz dissują Sentino

Przed kilkoma dniami pokazaliśmy Wam Najgorsze Pytania, w których Ero i Głowa mówili m.in., co musieliby usłyszeć od dziennikarza podczas wywiadu, by go przerwać, a także odnieśli się do nielegalnych imprez w czasie pandemii.

Rzygam już tą pandemią. Kiedyś byłem na takich ukrytych rave’ach. Nie wiem już, co o tym myśleć – z jednej strony źle, że ten wirus krąży, ale wszystkiego zakazują, a ludzie muszą żyć. Ile to już czasu trwa. Zakazany owoc przyciąga bardziej. Ludzie, którzy robią te imprezy, przeważnie są młodzi i lepiej znoszą tę chorobę. Starsi powinni się izolować, bo oni naprawdę mogą cierpieć przy okazji infekcji tym wirusem – komentował Ero.

– Ciężko tego nie robić, bo ludzie już wariują. Są głodni tego – dodał Głowa.

Polecane

Share This