„Wannabe 6ix 9ine odklejony od dragów, zbyt duże ego – nie Pop Smoke a paparuch” – TPS i Intruz dissują Sentino

Raperzy przenoszą konflikt na właściwą dla hip-hopu platformę.


2021.04.07

opublikował:

„Wannabe 6ix 9ine odklejony od dragów, zbyt duże ego – nie Pop Smoke a paparuch” – TPS i Intruz dissują Sentino

fot. kadr z wideo

Po serii zaczepek w mediach społecznościowych czas przejść do działania. TPS i Intruz połączyli siły w kawałku „Headshot”, w którym zdissowali Sentino. „Jak wrzucasz ‚halo policja’, nie pisz raper / Nazwij po imieniu i po prostu napisz ‚frajer’ Wannabe 6ix9ine odklejony od dragów / Zbyt duże ego – nie Pop Smoke a paparuch” – słyszymy w numerze opublikowanym na kanale T.I.W Music.

To już trzeci w ostatnich dniach diss wymierzony w Sentino w ostatnich dniach. Niedawno zaatakowali go Kałach i Tony Jazzu. Sebastian nie odpowiedział na żaden z tych kawałków, więc nie spodziewamy się, by teraz było inaczej.

Sprawdź także: Kaczy Proceder łączy siły z Pezetem i Onarem w nowym kawałku

Kiedy raperzy pokroju jakiegoś TPS-a zaczynają się na mój temat wypowiadać, mogę powiedzieć wprost: „wy***aj k***o, wyglądasz jak j***ny Harry Potter. Wyglądasz jak jakiś uczeń elitarnej szkoły brytyjskiej, gdzieś na polu golfowym. Czego ty myślisz ode mnie chcieć? Ja jestem w innej lidze i wagowej, i muzycznej, i ulicznej, i zarobkowej. O tym nawet nie będę zaczynał, w tych wiatrowych kurteczkach, w tych kaptureczkach liżesz d*pę jakimś typom, co mają jakieś komisy, kantory, lombardy, jakimś pseudomocnym ludziom. Ja poruszam się na zupełnie innym poziomie. Ja przez Farida poznałem Fat Joe, znam ludzi na całym świecie. Znam ludzi na skalę światową. Jeszcze pier***enie o jakimś mefedronie. Ty k***o j***na, nie ma żadnego mefedronu, tutaj jest 0,9, tutaj jest czysty koks. Mój jeden t-shirt kosztuje więcej niż cała twoja szafa – mówił niedawno o radomianinie Sentino.

Polecane

Share This