Czy najpopularniejszy polski raper na TikToku zawalczy w High League Malika Montany?

Na pierwszej konferencji High League Proceente rozmawiał z Edziem


2021.07.31

opublikował:

Czy najpopularniejszy polski raper na TikToku zawalczy w High League Malika Montany?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Edzio idealnie odnalazł się w panujących obecnie trendach i jest jednym z niewielu polskich raperów, którzy robią karierę na TikToku. Dwukrotnego mistrza WBW obserwuje tam blisko milion fanów. Freestylowiec przyznaje w rozmowie, że na początku, podobnie jak większość sceny rapowej hejtował TikToka i jego przygoda z platformą zaczęła się od przypadku.

– To nie było tak, że stwierdziłem, że w TikToku jest przyszłość. Na początku też byłej heteram TikToka. Przez zupełny przypadek wrzuciłem tam dwa filmy, które po prostu poszły. I tak to się stało.

Proceente dopytuje też Edzia o ewentualny występ na gali Malika – High League i docieka czym różni się content tworzony na TikToka od tego produkowanego na inne platformy social mediowe. Edzio odpowiada też na pytanie, czy jego najnowszy album będzie tworzony z myślą o użytkownikach TikToka czy możemy się od niego spodziewać normalnej płyty rapowej. Na koniec rozmowy raper wskazuje walki, które będą go interesowany najbardziej podczas pierwszej gali High League.

Polecane

Share This