Czy przestępca może być dobrym człowiekiem? Avi x Louis Villain gośćmi Najgorszych Pytań

Louis Villain: "Najgorsza Pytania - najgorsza odpowiedź".


2021.05.30

opublikował:

Czy przestępca może być dobrym człowiekiem? Avi x Louis Villain gośćmi Najgorszych Pytań

fot. P. Tarasewicz

Nieco ponad tydzień temu do sklepów trafił nowy album Aviego x Louisa Villaina. W nadchodzącym tygodniu dowiemy się, jak album poradził sobie w pierwszym tygodniu sprzedaży na Olisie, ale sądząc po wynikach na YouTube, podejrzewamy, że artyści będą zadowoleni.

Zanim jednak OLiS, będziemy mieli dla Was Flintesencję z udziałem Aviego i Louisa. Premiera dziś wieczorem, tymczasem już teraz zapraszamy na Najgorsze Pytania, w których artyści odnaleźli się idealnie, co widać już przy odpowiedzi na pierwsze pytanie. W jakiej epoce – poza współczesnością – chcieliby mieszkać nasi goście? Louis Villain zaskakuje swoją odpowiedzią nie tylko Flinta, ale także Aviego. – Najgorsze Pytania – najgorsza odpowiedź – tłumaczy raper i producent. Po więcej zapraszamy do poniższego materiału.

Sprawdź także: Fejkowa akcja dla promocji własnych działań? KęKę: „Średnio mi to przeszkadza”

Jednym z tematów poruszonych w trakcie Flintesencji była kwestia odpowiedzialności za słowa. Avi uważa, że na etapie, na którym są wspólnie z Louisem, odpowiadają za każde słowo wypowiadane w utworach, bez względu na to, jakie tematy poruszają. Jako przykład artysta podaje utwór „AMG” i rozmowę, którą odbył z fanem. Słuchacz, którego tata został potrącony na przejściu dla pieszych miał problem z wersami „Nie pie***nij gościa na skrzyżowaniu, bo będziemy w wiadomościach i to w głównym wydaniu”. Jak raper zareagował na zwrócenie uwagi? Zobaczcie, co Avi mówi o tej sytuacji.

Polecane

Share This