Czy Sentino zawalczy w federacji Malika? Alvarez komentuje


2021.04.01

opublikował:

Czy Sentino zawalczy w federacji Malika? Alvarez komentuje

fot. kadr z wideo

Sentino śmiał się podczas wczorajszego live’a, mówiąc, że założy profil na OnlyFans, gdzie za 10 lub 20 złotych miesięcznie transmitowałby swoje walki z – jak sam powiedział – menelami i nieudacznikami. Patrząc na sytuację bardziej poważnie – raper pytany przez fanów, czy byłby zainteresowany udziałem w cieszących się ogromnym powodzeniem freak fightach, przyznawał, że nie jest zainteresowany, bo niczego nie jest mu to potrzebne. Wygląda jednak na to, że raper zmienił podejście i jest szansa, że kiedy pojawi się taka propozycja, to on ją rozważy.

Na fanowskim instagramowym profilu High League News skupiającym się wokół wydarzeń związanych z założoną przez Malika Montanę federacją HIGH League pojawił się temat ewentualnej obecności Sebastiana Alvareza na jednej z gal tej organizacji. Admin przyznał, że chętnie zobaczyłby Sentino w klatce, na co ten odparł:

Zależy od $$$ i humorku.

Czy w związku z taką deklaracją jest szansa, że Malik zwróci się do autora „Remy Martin” z propozycją walki? Zobaczymy. Póki co wiemy, że w barwach HIGH League będą walczyli Lil Masti i Czuux. Ich przeciwników poznamy wkrótce.

Sprawdź także: „Fight Club” zostawia z kilkoma świetnymi numerami, prezentuje jakość i udowadnia, że PRO8L3M nie umie odczepić się od siebie

.

Polecane

Share This