Czy to raper zabił Young Dolpha? Policja ujawniła wizerunek podejrzanego

Wygląda na to, że władze wiedzą kto zamordował rapera z Memphis


2022.01.06

opublikował:

Czy to raper zabił Young Dolpha? Policja ujawniła wizerunek podejrzanego

fot. mat. pras.

W listopadzie, w wieku 36 lat zmarł Young Dolph, popularny raper z Memphis, który miał na koncie kilka sporych hitów jak „100 Shots”, „Major” czy „Preach”. Artysta został zastrzelony przed piekarnią w swoim rodzinnym mieście. Właściciel sklepu poinformował lokalne media, że kiedy raper wszedł do środka, by kupić ciastka, pod piekarnię podjechał samochód, z którego padły śmiertelne strzały.

Jak podaje TMZ, Departament Policji w Memphis i Biuro Śledcze Tennessee twierdzą, że jednym z podejrzanych jest 23-letni mężczyzna o imieniu Justin Johnson. Władze opublikowały w środę zdjęcie podejrzanego i twierdzą, że Johnson jest poszukiwany za różne przestępstwa, w tym morderstwo pierwszego stopnia. Johnson znajduje się na liście TBI Most Wanted, ma powiązania z przestępczością zorganizowaną i powinien być uważany za uzbrojonego i niebezpiecznego, a łączna nagroda za informacje prowadzące do jego schwytania wynosi do 15 000 USD.

Według Instagrama Johnsona, jest on lokalnym raperem o pseudonimie StraightDrop. Na YouTube można znaleźć klip do numeru „Stepped On”, który odtworzono ponad 230 tysięcy razy.

Young Dolph debiutował w 2009 roku mixtape’em „Paper Route Campaign”. Raper miał na koncie pięć solowych krążków, w tym ubiegłoroczny „Rich Slave”, który dotarł do czwartego miejsca na liście Billboardu. W TOP10 znalazły się także jego dwa kooperacyjna materiały z Key Glockiem „Dum and Dummer” z 2019 i tegoroczne „Dum and Dummer 2”.

Polecane

Share This