Czy właśnie poznaliśmy powód rozstania Megan Fox i MGK’a?

Możliwe, że jest jeszcze szansa na uratowanie tego związku


2023.02.19

opublikował:

Czy właśnie poznaliśmy powód rozstania Megan Fox i MGK’a?

fot. Instagram.com / @machinegunkelly

Kilka dni temu, kiedy Machine Gun Kelly i Megan Fox pojawili się na imprezie Drake’a, media spekulowały, że parze udało się przezwyciężyć kryzys. Kilka dni wcześniej Megan opublikowała w mediach społecznościowych post, za sprawą którego chciała wesprzeć muzyka po gali Grammy, na której nie przyznano mu żadnej statuetki.

Jeszcze w zeszłą sobotę wieczorem para wychodziła z imprezy, trzymając się za ręce, tymczasem w niedzielę Megan usunęła wszystkie zdjęcia z MGK ze swojego profilu, ponadto pokazała światu płonący list, dołączając do niego cytat „Możesz posmakować nieuczciwości, czuć ją w twoim oddechu” z piosenki „Pray You Catch Me” Beyonce. Wokalistka komentowała w tym kawałku skok w bok Jaya-Z, więc użycie go przez aktorkę teraz wydaje się być sugestią, że MGK nie dochował wierności swojej partnerce.

 

 

Chwilę później amerykańskie media obiegł news o tym, że aktorka zdjęła pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od MGK. Warto dodać, że nie jest to zwykły pierścionek. Ozdoba ma wbudowane kolce, które zadają rany przy próbie zdjęcia.

– Oficjalnie nie odwołali zaręczyn, ale Megan zdjęła pierścionek. Mieli problemy w przeszłości, ale tym razem sprawy wydają się dość poważne – informował magazyn People, powołując się na swoich informatorów.

 

 

Dwa dni temu media spekulowały, że MGK miał romans z Sophie Lloyd, gwiazdą YouTube’a i gitarzystką jego zespołu. Sophie nie ukrywała oburzenia takimi sugestiami, nazywając je „lekceważącymi” i „bezwartościowymi”. Artystka, która koncertuje z MGK od ubiegłego roku odniosła się do plotek w oficjalnym oświadczeniu przesłanym redakcji People.

– Sophie Lloyd jest profesjonalną, utalentowaną artystką bezsensownie wplątaną w pozbawione podstaw medialne spekulacje. Wszelkie spekulacje, jakoby kiedykolwiek miała zachowywać się nieprofesjonalnie lub wtrącać do czyjegoś związku, są nieprawdziwe. To przejaw braku szacunku do niej i przykład kiepskiego dziennikarstwa – można było przeczytać w komunikacie.

 

Teraz natomiast TMZ donosi, że Megan zerwała z MGK z powodu SMSów, które odkryła w jego telefonie. Po przeczytaniu prywatnych rozmów muzyka miała wywnioskować, że jej ukochany ma romans. Megan podobno wpadła w szał.

TMZ informuje jednak, że w Walentynki para miała spędzić dwie godziny w gabinecie terapeutycznym, co może oznaczać, że mimo przeszkód, para walczy o swój związek.

Polecane

Share This