d4vd wydał nowy singiel „My House Is Not A Home”

Tymczasem "Romantic Homicide" przekroczyło miliard streamów na Spotify.


2024.03.11

opublikował:

d4vd wydał nowy singiel „My House Is Not A Home”

fot. mat. pras.

d4vd udostępnił nowy singiel zatytułowany „My House Is Not a Home”. Piosenka trafiła do sieci wraz z klipem, który można zobaczyć na kanale artysty na YouTubie.

„My House Is Not A Home” to wzruszająca, alternatywna ballada o samotności. Artysta śpiewa o opuszczaniu domu, przeprowadzce do Los Angeles i ostatecznym rozpadzie napiętych relacji. d4vd postawił na osobisty tekst, którego wydźwięk podkreśla jego imponujący wokal. Twórca sięga tutaj po najwyższe tony, zachwycając słuchaczy swoim falsetem. W wyreżyserowanym przez Raheema Powella d4vd porzuca swoją przeszłość, przechadzając się po pustym domu nawiedzonym pamiątkami z dzieciństwa i zdjęciami, które pozornie kiedyś tętniły życiem i radością.

To introspektywna piosenka o tym, jak czułem się po przeprowadzce do Los Angeles. W utworze pojawiają się tematy zakochiwania się w niewłaściwej osobie, a także bycia w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Opowiadam o tym, jak radzę sobie z takimi sytuacjami – mówi o „My House Is Not My Home” d4vd.

W lutym artysta opublikował podwójny singiel zatytułowany „Withering”. Zawierające premierowe piosenki „Leave Her” oraz „2016” wydawnictwo było pierwszym, którym 19-letnia supergwiazda podzieliła się ze słuchaczami w 2024 r. Oba utwory pokazały jego poprockowe oblicze i zyskały uznanie takich mediów jak m.in. Hypebeast, BET czy UPROXX.

Artysta pojawi się tego lata na kilku dużych festiwalach, m.in. na Governor’s Ball, Bonnaroo czy Boston Calling. Na oficjalnej stronie d4vd można znaleźć również daty jego solowych koncertów.

Tagi


Polecane

Share This