Daft Punk wraca

Świetne wieści dla fanów francuskiego duetu.


2020.04.28

opublikował:

Daft Punk wraca

fot. mat. pras.

W maju minie siedem lat od premiery ostatniego jak dotąd albumu Daft Punk, nagrodzonego pięcioma Grammy „Random Access Memories”. Fani francuskiego duetu mieli już okazję przywyknąć do tak długi przerw („RAM” ukazała się osiem last po „Human After All”), jednak nie zmienia to faktu,że mają prawo czuć się już zniecierpliwieni. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że wkrótce będą mogli posłuchać premierowego materiału swoich ulubieńców. Legendarny włoski reżyser Dario Argento zdradził w wywiadzie dla gazety La Reppublica, że Thomas Banghalter i Guy-Manuel de Homem-Christo pracują nad muzyką do jego nadchodzącego filmu.

Oni są moimi wielbicielami. Znają wszystkie moje filmy na pamięć. Kiedy dowiedzieli się, że kręcę kolejny, powiedzieli: „Chcemy z tobą pracować” – komentuje Argento.

Film zatytułowany „Occhiali Neri” („Czarne okulary”) opowie historię Chinki i jej dziecka. Produkcja powstaje w Rzymie. Francuski duet ma udać się do tego miasta jak tylko zostaną zniesione obostrzenia związane z podróżowaniem.

Tagi


Polecane

Share This