Dalszy ciąg afery wokół Przemka Fergusona. Kałach zarzuca StoproRap traktowanie raperów jak „pionków”, Remigiusz Łupicki odpowiada


2021.01.13

opublikował:

Dalszy ciąg afery wokół Przemka Fergusona. Kałach zarzuca StoproRap traktowanie raperów jak „pionków”, Remigiusz Łupicki odpowiada

Po tym jak zamieszanie wokół Przemka Fergusona odżyło po kilkumiesięcznej przerwie, wiadomym stało się, że nie ucichnie od razu. Przedwczoraj Kałach opublikował napisaną przez Przemka prośbę o bity, które raper ma wykorzystać na swojej płycie. Informację opublikowaną pierwotnie w jednej z bitowych grup na FB opublikował na swoim fanpage’u Lil Konon. W komentarzach pojawił się w wpis DJ-a Decksa, który zapewnił, że wszystkie oficjalne informacje na temat twórczości Przemka Fergusona będą się pojawiać w pierwszej kolejności na kanałach StoproRap. Kałach zarzucił Decksowi „szerzenie nieprawdziwych informacji” i jako dowód opublikował screen swojej rozmowy z Przemkiem.

Prosiłbym, aby StoproRap przestało traktować raperów jako swoich niewolników/pionków, z którymi mogą pogrywać z wykorzystaniem mediów – napisał pod postem Konona Kałach.

Sprawdź też: Co dalej z Przemkiem Fergusonem? Raper zabiera głos, DJ Decks komentuje

Do sprawy odniósł się Remigiusz Łupicki. Szef StoproRap opowiedział o sytuacji Przemka Fergusona i zapewnił, że raper nadal jest związany z jego labelem.

Kałach, daj proszę spokój Przemkowi. Niech dokończy leczenie, bo zdrowie jest aktualnie najważniejsze. Na biznes przyjdzie czas.
O tym co się stało, niestety nadal nabiorę wody w usta, bo uważam, że o swoich planach na przyszłość i o tym co się wydarzyło, powinien pierwszy powiedzieć wam Przemo. Jak nietrudno się domyśleć, Przemek jest podczas terapii i kontakt jest faktycznie mniejszy. Mniejszy jest jednak celowo, gdyż Przemek ten czas powinien poświęci na powrót do pełni zdrowia, a nie na rozmowach z wytwórnią o muzyce. Natomiast doskonały kontakt mamy z mamą Przemka, z którą wspólnie dbamy, żeby Przemkowi podczas leczenia niczego nie zabrakło. Dodam, że Przemek nadal ma kontrakt z StoproRap – komentuje Remo.

Polecane

Share This