Dariusz Bugalski i Paweł Drozd ujawniają plany po odejściu z radiowej Trójki


2020.04.29

opublikował:

Dariusz Bugalski i Paweł Drozd ujawniają plany po odejściu z radiowej Trójki

Dariusz Bugalski i Paweł Drozd dołączyli do grona dziennikarzy, którzy odeszli w ostatnim czasie z radiowej Trójki. Wcześniej odeszła Anna Gacek, Wojciech Mann, Gaba Kulka czy Jan Chojnacki. Panowie poinformowali o swoich planach na „potrójkowe życie”. Nie dołączą jednak do tworzonego przez ich kolegów radia „Nowy Świat” i zapowiedzieli swoje indywidualne projekty.

SPRAWDŹ TAKŻE: To był tydzień rekordów Travisa Scotta

Bugalski będzie prowadził podcast „K3”. Odcinki mają pojawiać się w każdą sobotę około godz. 9 na Spotify i YouTube. Rozpoczął także zbiórkę funduszy na ten cel za pośrednictwem strony patronite.pl

K2 to realna góra. K3 to jest góra z eteru. Mam nadzieję, że będziemy się na nią wspólnie wspinali. Liczę na wsparcie naszych inicjatyw z Pawłem Drozdem, który również będzie tworzył podcast. Ale też będziemy, wspólnie z Pawłem, produkowali audioserial dla Audioteki – przekazał Dariusz Bugalski za pośrednictwem swojego Facebook’a.

Paweł Drodz poprowadzi program „Brzmienie świata z lotu Drozda” i tak jak jego kolega również będzie udostępniał odcinki na YouTube i Spotify oraz rozpoczął zbiórkę na patronite.pl

Moje nowe dźwiękowe dziecko. To tam będą realizowały się moja pasja, doświadczenie i przyjemność z dalszej pracy przed mikrofonem. Już teraz dostępny jest pierwszy, wstępny odcinek. Kolejne będą pojawiały się co tydzień, w każdą sobotę rano – zapowiedział Paweł Drozd.

Polecane

Share This