David Kushner w nowym singlu „Dead Man”

Artysta nie bał się odsłonić w premierowym utworze.


2023.09.24

opublikował:

David Kushner w nowym singlu „Dead Man”

fot. mat. pras.

David Kushner obnaża swoją duszę w nowym utworze i teledysku „Dead Man”! Piosenka dobitnie opowiada o burzliwym związku artysty.

Wokalista podbił listy przebojów singlem „Daylight”. Utwór zgromadził właśnie miliard odtworzeń w serwisach streamingowych. Przez miesiąc nie schodził z pierwszego miejsca najpopularniejszych utworów na Spotify w Polsce i ma już w naszym kraju certyfikat platynowego singla. Platyną pokrył się także w USA, gdzie przez 22 tygodnie z rzędu utrzymywał się na liście Billboard Hot 100. Debiutant uczcił niedawno swój sukces wydając „Daylight (Reimagined)” – epka zawiera pięć nowych wersji utworu, w tym kinową i akustyczną.

Latem David był gwiazdą Open’era. Obecnie koncertuje w ramach trasy Daylight Tour 2.0 po Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii.

David pochodzi z przedmieścia Chicago, obecnie mieszka w Los Angeles. W zeszłym roku popularność zdobyły jego utwory „Miserable Man” i „Mr. Forgettable”. Obie piosenki znalazły się na jego debiutanckiej epce „Footprints I Found”. Bez trudu przyciągnął zagorzałych fanów już na wczesnym etapie swojej kariery. Nie potrzebował nawet 12 miesięcy, aby zgromadzić ponad 700 mln streamów. Piosenka „Daylight” zdobyła także uznanie Lewisa Capaldiego, który zaprosił go w trasę.

Polecane

Share This