Dawid Obserwator zakładał młodzieżówkę PiS w Wałbrzychu? Raper komentuje: „Na zdjęciu jestem przypadkiem ponieważ zabrał mnie tam ojciec”

Raperowi nie na rękę stare zdjęcie w lokalnym serwisie


2022.08.06

opublikował:

Dawid Obserwator zakładał młodzieżówkę PiS w Wałbrzychu? Raper komentuje: „Na zdjęciu jestem przypadkiem ponieważ zabrał mnie tam ojciec”

W serwisie walbrzyszek.com, w artykule z 1 czerwca 2010 roku czytamy:

Dzisiaj w wałbrzyskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa pięciorga młodych ludzi, uczniów wałbrzyskich liceów i studentów WWSZ. Spotkanie miało tytuł: „Wałbrzych Młodych”.

Jak na razie jest ich w Wałbrzychu dziesięcioro, ale struktura ma obejmować okręg wałbrzyski, więc liczą na szybki przyrost liczby członków. Mają przecież wsparcie Poseł Anny Zalewskiej oraz Wiceprezydentów Wałbrzycha Piotra Sosińskiego i Mirosława Bartolika.

Uważają, że: „ Wałbrzych musi się bardziej starać o pozyskiwanie młodych, aktywnych osób, które mogą pomóc w kształtowaniu jego przyszłości. Obecna sytuacja polityczna w mieście jest ciężka, ponieważ dominuje jedno ugrupowanie partyjne, które zagarnęło dla siebie możliwość prowadzenia debaty publicznej. Taka sytuacja sprawia, że młodzież nie widzi żadnej alternatywy, sposobu wyrażania swojego zdania. Monopol jednej partii spowodował zobojętnienie młodych na sprawy społeczno – polityczne miasta. Chcemy przyczynić się do stworzenia społeczeństwa obywatelskiego w naszym regionie – mówili”.

W dalszej części konferencji dowiedzieliśmy się, że Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości chce reanimować demokrację i debatę publiczną w mieście, ponieważ trzeba dążyć do rozwoju swojej osobowości PiS. FM spotyka się co środę w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu.

Małgorzata Mikołajczyk, Ewelina Szydłowska, Łukasz Apołenis, Dawid Kolubka i Grzegorz Macko – młodzi i eleganccy, o sprecyzowanych, jak mówili, konserwatywnych poglądach.

Życzymy im powodzenia w działalności przydatnej społecznie, szanujemy ich poglądy, ponieważ demokracja i różnorodność jest napędem dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. A tylko takie ma szansę przetrwać.

Na zdjęciu obrazującym artykuł (TUTAJ), widzimy piątkę młodych ludzi – pierwsza osoba z lewej to Dawid Kolubka, znany obecnie rapowej publice jako Dawid Obserwator.

Po ty jak w sieci pojawiły się informacje, że reprezentant Step Records zakładał młodzieżówkę partii Jarosława Kaczyńskiego, do sprawi odniósł się sam zainteresowany…

Moi drodzy jedyne co prawdziwe w tych artykułach o mnie to zdjęcie na którym faktycznie jestem 🙂. Miałem 16 lat nie mogłem nawet głosować a co dopiero zakładać jakąś partie … Na zdjęciu jestem przypadkiem ponieważ zabrał mnie tam ojciec , który się tam udzielał i tyle 🙂. Jestem apolityczny nie jestem wyznawcą żadnej partii ale chce tak jak każdy z nas zeby w Polsce było lepiej . Pamiętajcie ze to tylko zdjęcie i nie można na jego podstawie wysnuwać takich wniosków . Dziekuje tym którzy mnie wspierają i są ze mną . Swoich słuchaczom powinienem dać jakieś wyjaśnienia . Zawsze prawdziwy i zawsze nowomiejski – napisał Dawid na swoim Facebooku.

Polecane

Share This