Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali 98% PGE Narodowego w trzy godziny


2019.05.23

opublikował:

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wyprzedali 98% PGE Narodowego w trzy godziny

fot. Kuba Dąbrowski

Pięć dni – tyle mieliście czasu, jeśli chcieliście załapać się na wejściówki na wspólny koncert Dawida i Taco na PGE Narodowym. Ostatni bilet sprzedano wczoraj rano. Dla autora „Małomiasteczkowego” to piąty z kolei sold out w Warszawie. Pod koniec ubiegłego roku wokalista czterokrotnie wypełnił Torwar. Kiedy Taco występował ostatnio w Warszawie – zarówno solo jak i z Quebonafide – koncerty również odbywały się na Torwarze i też były wyprzedane.

Zawiązany na potrzeby wyjątkowego wydarzenia duet Dawida i Taco dokonał rzeczy historycznej – artyści są pierwszymi polskimi artystami mogącymi pochwalić się sold outem na Narodowym. Będący patronem medialnym wydarzenia serwis Noizz.pl podaje, że 98% wejściówek sprzedano w ciągu zaledwie trzech godzin. Później w ofercie pozostały już tylko najdroższe bilety.

Dawid Podsiadło kończy dziś 26 lat. Artysta będzie świętował m.in. publikacją nowego teledysku, w którym wystąpili Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że „Małomiasteczkowy” – podobnie jak oba wcześniejsze krążki wokalisty – uzyskał status diamentowej płyty.

Wspólny koncert Taco i Dawida odbędzie się 28 września. Znaleźliście się wśród szczęśliwców, którzy załapali się na bilety?

Polecane

Share This