Dawid Podsiadło idzie na rekord – sześć stadionowych koncertów w 2024 r.

"Wszyscy widzieliście, że coś się nie zgadza w naszym kalendarzu koncertowym i mieliście rację".


2023.12.04

opublikował:

Dawid Podsiadło idzie na rekord – sześć stadionowych koncertów w 2024 r.

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Kiedy pod koniec sierpnia Dawid Podsiadło ogłaszał terminy przyszłorocznych koncertów stadionowych, pewnym zaskoczeniem było, że artysta zagra dwukrotnie w Gdańsku i Chorzowie, ale tylko raz pojawi się w Poznaniu. Okazuje się, że ta rozpiska jest już nieaktualna, bowiem Podsiadło właśnie dołożył drugi występ w Poznaniu – 16 czerwca. Tym samym w czerwcu przyszłego roku artysta da łącznie sześć koncertów na trzech polskich stadionach.

– Wszyscy widzieliście, że coś w tym naszym kalendarzu koncertowym się nie zgadza, coś tam jak to się mówi „aż się prosi” i mieliście rację. Jutro o 12:00 startuje sprzedaż biletów na DRUGI KONCERT w Poznaniu, czyli razem będzie 6 okrągłych stadionów w czerwcu.

No i przy okazji na wcześniej ogłoszone stadionowe koncerty odblokujemy dosłownie kilka biletów, bo, a to ktoś nie opłacił, a to się coś zamieszało, ale uprzedzam, że to naprawdę pojedyncze egzemplarze.

Zatem jutro będzie BARDZO BILETOWY dzień. Zapraszamy o 12:00 na Ebilet, ale też zapraszamy wcześniej na YouTube jutro, będziemy sobie wspominać koncert na PGE Narodowym – informuje artysta.

Aktualna rozpiska czerwcowych koncertów przedstawia się następująco:

1, 2 czerwca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
15, 16 czerwca – Poznań, Enea Stadion
22, 23 czerwca – Chorzów, Stadion Śląski

Polecane

Share This