Dawid Podsiadło: „Wracam w dużych ilościach”


2018.05.22

opublikował:

Dawid Podsiadło: „Wracam w dużych ilościach”

foto: Łukasz Ziętek

Dawid Podsiadło robiąc sobie roczną przerwę od koncertowania, nie zniknął całkowicie ze sceny. Wokalista współpracował m.in. z Julią Pietruchą, opublikował cover piosenki „Bóg” T.Love, wspólnie z muzykami Heya nagrał “BŁYSK.adło”, a pod koniec roku pojawił się z zespołem na scenie. To wszystko były jednak incydentalne sytuacje, natomiast dopiero teraz możemy mówić, że Dawid wraca na dobre. – Powiem wam, że zmęczyło mnie bardzo to całe odpoczywanie. I tak jak już podjąłem decyzję o powracaniu, no to wracam w dużych ilościach – zapowiedział na swoim fanpage’u przypominając, że niedawno usłyszeliśmy go w remiksie „Tamagotchi” TACONAFIDE, a w lipcu zobaczymy na głównej scenie Open’era. – Będę ogłaszał niebawem inne okazje do spotkań koncertowych. W lecie będzie ich dosłownie kilka, bo siły na jesień zbieram oszczędzam – poinformował.

Wokalista obiecuje, że jeszcze przed wakacjami usłyszymy jego nowy singiel. – Mam też dużo piosenek, narobiło się ich przez te czasy naprawdę dużo, no i raz na jakiś czas będę wam tu wrzucał je. Dużo piosenek. Jeszcze przed wakacjami dam wam mój singiel nowy, świeżutki. Oooooj, będziecie do niego przeżywać sceny życia, ooooooj tak.

Oprócz własnych piosenek artysta obiecuje także gościnne występy, które są już nagrane i czekają na publikację. Wkrótce mamy usłyszeć piosenkę nagraną wspólnie z Bitaminą. – I będzie do tego super klip niedługo. Nooo, bardzo dobry będzie, spodoba się wam – obiecał. – Jeszcze jeden zrobiłem taki grupowy tzn znaczy że nie sam całkiem tylko z innymi też wspólnie. No i bardzo dobry, będzie mnie się podoba niezmiernie i to już tuż tuż też tuż – dodał. Czyżby tym grupowym numerem miał być singiel promujący tegoroczne Męskie Granie? Dowiemy się tego już dziś. Po 21.00 piosenka zabrzmi na antenie radiowej Trójki, o 21.30 będzie można ją usłyszeć w programie Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN.

Polecane

Share This