Decks o konflikcie z Peją: „Poszło o bzdurę”

Producent ciekawie odpowiedział na pytanie, czy będzie jeszcze Slums Attack.


2023.03.10

opublikował:

Decks o konflikcie z Peją: „Poszło o bzdurę”

Podsumowując 2015 rok Peja zszokował fanów informacją, że jego i DJ-a Decksa drogi rozeszły się. Przyczyna konfliktu nadal pozostaje tajemnicą, ale od czasu do czasu ktoś próbuje podejść artystów z nadzieją, że uchylą rąbka tajemnicy. Goszcząc w swojej serii rozmów Decksa Wini nie mógł nie poruszyć tego tematu. W pewnym momencie trwającej blisko półtorej godziny rozmowy Szef Stoprocent prowokacyjnie zapytał, czy Decks i Peja się nienawidzą, na co producent odparł: – Nie że się nienawidzimy, bo to zbyt mocne. Nie mieliśmy jeszcze okazji się spotkać i porozmawiać.

Gospodarz pociągnął temat, próbując się dowiedzieć, co stało się przyczyną konfliktu. – Poszło o bzdurę. I poszło lawinowo. To tak jakoś narastało, narastało i się stało – przyznał Decks. – Tyle lat już minęło, nie pierzemy brudów, nie gadamy o tym. Zazwyczaj tak jest, że jak ktoś się pokłóci, to rzuca na prawo i lewo. Czasami Rysiu potrafił wbić mi szpileczkę, pewnie mu się odgryzałem, ale raczej nie było kłótni.

Decks ewidentnie nie miał ochoty ciągnąć tego tematu, ale Wini się nie poddawał. – Będzie jeszcze Slums Attack? – zapytał, na co artysta, próbując zmienić temat odparł innym pytaniem: – Do której mamy czas?

Rozmowę przeprowadzono na początku roku. Czy coś się od tego czasu zmieniło? Nie wiadomo.

Polecane

Share This