Def Leppard i Mötley Crüe już za kilka dni na wspólnym koncercie w Polsce


2023.05.24

opublikował:

Def Leppard i Mötley Crüe już za kilka dni na wspólnym koncercie w Polsce

fot. Ross Halfin / mat. pras.

Święto fanów hard rocka zbliża się wielkimi krokami. Już 31 maja w Tauron Arenie Kraków odbędzie się koncert Def Leppard i Mötley Crüe. Grupy odwiedzą odwiedzą nas w ramach wspólnej trasy nazwanej po prostu The World Tour. Bilety są jeszcze w sprzedaży.

Organizowana przez Live Nation światowa trasa koncertowa rozpoczęła się w sobotę 18 lutego 2023 roku w Foro Sol w Mexico City. Po przystanku w Ameryce Łacińskiej, w maju 2023 udały się do Europy, w której pozostaną do początku lipca. 1 lipca zespoły zagrają na legendarnym stadionie Wembley, a całość zwieńczy koncert w szkockim Glasgow w Hampden Park 6 lipca 2023 roku.

Po tym, jak w końcu wróciliśmy do koncertowania i odbyliśmy obszerną letnią trasę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w tym roku, jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że w 2023 roku znów wystąpimy na stadionach w największych miastach na całym świecie… Nie możemy się doczekać, żeby wkrótce was tam zobaczyć – powiedział Joe Elliott z Def Leppard.

Mieliśmy niesamowitą frajdę grając The Stadium Tour w Ameryce Północnej tego lata i naprawdę nie możemy się doczekać, aby wyruszyć w świat z The WORLD Tour w 2023 roku. Przygotujcie się, Crüeheads Ameryki Łacińskiej i Europy! Jesteście następni, a my nie możemy się doczekać, żeby w końcu zobaczyć was wszystkich ponownie w przyszłym roku – komentują członkowie Mötley Crüe we wspólnym oświadczeniu.

Polecane

Share This