Demi Lovato i Slash w nowej wersji „Sorry Not Sorry”

Zapowiedź nowego wydawnictwa Demi.


2023.07.17

opublikował:

Demi Lovato i Slash w nowej wersji „Sorry Not Sorry”

fot. Angelo Kritikos

Demi Lovato ogłasza premierę albumu „Revamped”, na którym znajdą się jej największe przeboje w rockowych wersjach. Już teraz można posłuchać pierwszego singla. „Sorry Not Sorry (Rock Version)” zawiera nowe, energetyczne wokale i zaktualizowaną produkcję Warrena „Oaka” Feldera, Keitha „Ten4” Sorrellsa i Alexa Nice’a. Kultowy hit zyskał rockową odsłonę. Gościnnie w singlu pojawia się legendarny gitarzysta Guns N’ Roses – Slash.

„Sorry Not Sorry” oryginalnie ukazało się sześć lat temu i było głównym singlem promującym szósty album studyjny Demi, „Tell Me You Love Me”. Utwór został czwartym hitem z top 10 w dorobku Demi i najlepiej notowanym w zestawieniu Billboard Hot 100. Obecnie ma już pięciokrotną platynę.

Wcześniej Demi Lovato zaprezentowała rockowe wersje „Heart Attack” i „Cool for the Summer”.

Cały album „Revamped” ukaże się 15 września. Trailer wydawnictwa dostępny jest tutaj:

Demi tak opowiada o nowym utworze: – Slash to ikona. Jestem jego fanką od dawna. To wielki zaszczyt móc pracować z taką legendą przy nowej wersji „Sorry Not Sorry”. „Revamped” to mój hołd dla piosenek, które najmocniej rezonowały z fanami i odegrały ważną rolę w mojej karierze. Chciałam tchnąć w nie nowe, ekscytujące życie. Cały ten projekt był wielką frajdą i pozwolił mi wyrazić pasję do muzyki rockowej w nowy sposób. Teraz czuję się o wiele bliżej związana z moją starszą muzyką. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie całość.

Demi po raz pierwszy wykonała niektóre utwory z „Revamped” podczas trasy „HOLY FVCK” w 2022 roku, promującej album o tej samej nazwie. Wydawnictwo promowały single „29”, „SUBSTANCE” i „SKIN OF MY TEETH”. Demi wróciła do korzeni pop-punkowych i zaprosiła na album Yungbluda, Royal & The Serpent oraz Dead Sara. Płyta debiutowała na zestawieniach Billboard: Top Rock & Alternative Albums, Top Rock Albums i Top Alternative Albums. Otrzymała też nominację do nagrody GLAAD Media Award w kategorii Outstanding Music Artist.

Polecane

Share This