Demi Lovato: „Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli mi, że 5-10 minut i byłoby za późno”


2021.02.18

opublikował:

Demi Lovato: „Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli mi, że 5-10 minut i byłoby za późno”

fot. kadr z wideo

Już w marcu w trakcie festiwalu South by Southwest odbędzie się premiera filmu dokumentalnego poświęconego Demi Lovato. Autorzy produkcji zatytułowanej „Dancing with the Devil” podejmują w niej temat uzależnienia wokalistki od narkotyków. W 2018 roku informowaliśmy o tym, że Demi trafiła do szpitala po przedawkowaniu. Teraz mamy poznać kulisy jej zmagań z używkami.

Zawsze otwarcie mówiłam o mojej podróży przez uzależnienie. Nauczyłam się, że ta choroba nie zniknie ani nie zaniknie z czasem. To coś, z czym muszę wciąż muszę walczyć i jeszcze tego nie zrobiłam. Potrzebuję czasu, by wyzdrowieć i skupić się na mojej trzeźwości oraz drodze do wyzdrowienia. Nigdy nie zapomnę waszych wyrazów miłości i wyglądam dnia, w którym będę mogła powiedzieć, że przeszłam na drugą stronę. Będę walczyć – komentowała trzy lata temu Lovato.

Sprawdź także: Sam Fischer i Demi Lovato w numerze o samotności i chęci sprostania oczekiwaniom innych

W sieci pojawił się zwiastun filmu, w którym Demi przybliża, co działo się po przedawkowaniu.

Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli mi, że 5-10 minut i byłoby za późno – przyznaje. – Doszło do uszkodzenia mózgu i efekty tego odczuwam do dziś. Nie prowadzę samochodu, bo mam puste pola w zasięgu wzroku. Przez długi czas nie mogłam nawet czytać. Jak już mi się udało cokolwiek przeczytać, to był to dla mnie ważny moment, bo dwa miesiące po fakcie wszystko wciąż było rozmyte – dodaje.

Niedługo po premierze na South by Southwest „Dancing with the Devil” trafi na YouTube. Film będzie dostępny na platformie od 23 marca.

Demi Lovato została sąsiadką Miley Cyrus, Seleny Gomez i Leonardo DiCaprio. Nowa posiadłość kosztowała ponad 20 mln złotych

Na początku roku informowaliśmy o przeprowadzce Demi. Gwiazda zamieszkała w dzielnicy Studio City w Los Angeles w posiadłości wartej aż 20 milionów dolarów. Co ciekawe, tuż obok swoje rezydencje mają m.in. Miley Cyrus, Selena Gomez, George Clooney, Ryan Gosling czy Leonardo DiCaprio. W nowym domu Demi znajduje się sześć sypialni i dziewięć łazienek. Rezydencja miała być nowym gniazdkiem dla Lovato oraz Maxa Ehricha. Para zaczęła spotykać się w marcu ubiegłego roku, a wokalistka nazywała ukochanego „miłością swojego życia”. Szczęście nie trwało jednak zbyt długo i para rozstała się we wrześniu ubiegłego roku. Tydzień po zerwaniu Demi sfinalizowała zakup nowej posiadłości i od tamtego czasu mieszka sama.

Polecane


Share This