Depeche Mode nie zagrają w Polsce


2009.06.13

opublikował:

Depeche Mode nie zagrają w Polsce

Po powrocie na przerwaną trasę koncertową i oficjalnym potwierdzaniu kolejnych dat koncertów Depeche Mode w nowych lokalizacjach, fani z Polski zaniepokojeni brakiem Warszawy na nowej liście zaczęli zbierać podpisy pod petycją do managementu zespołu i jego członków. Po kilku dniach od pojawienia się petycji w sieci oficjalny komunikat wystosował… dystrybutor biletów, firma Eventim. Czy to koniec nadziei na polski koncert w ramach osiemnastej trasy koncertowej depeszów?

Oto komunikat wystosowany przez dystrybutora biletów, firmę Eventim.

„Drodzy Klienci,

z przykrością informujemy, że koncert Depeche Mode, który miał odbyć się 23 maja w Warszawie, został ostatecznie odwołany i nie będzie przełożony.

Jeśli zakupiliście Państwo bilety na ten koncert, prosimy o ich zwrot tylko i wyłącznie w punkcie zakupu. Jeśli zostały zakupione w outlecie (np. Empik, Media Markt itd.), prosimy o zwrócenie biletów dokładnie w tym samym sklepie, by otrzymać zwrot pieniędzy.

Zwroty w outletach będą przyjmowane od 15 czerwca do 15 sierpnia 2009.

Bilety zakupione przez Internet, na stronach www.eventim.pl lub www.livenation.pl i wydrukowane na papierze biletowym Eventim (z logo Eventim), powinny zostać zwrócone do biura Eventim do 15 sierpnia 2009 listem poleconym. Do biletów powinien być obowiązkowo dołączony wypełniony formularz z danymi konta bakowego Klienta, który można pobrać tutaj.

Prosimy o odesłanie biletów oraz wypełnionego formularza na adres:

Eventim sp. z o.o

Al. Jerozolimskie 25

00-508 Warszawa

Jeśli kupiliście Państwo bilety wydrukowane na papierze biletowym Ticketpro, należy je odesłać na adres:

Ticketpro Polska Sp. z o.o.

ul. Topolowa 19

40-167 Katowice

Po otrzymaniu Państwa biletow z logo Eventim i poprawnie wypełnionego formularza, zwrócimy Państwu pieniądze przed upływem 4 tygodni.

Ważne:

– jeśli do biletów nie zostanie załączony wypełniony formularz lub zostanie on wypełniony niepoprawnie, zwrot pieniędzy może potrwać dłużej lub może być nawet niemożliwy;

– Eventim, w imieniu organizatora, zwróci pełne koszty biletów (w tym koszty obsługi). Koszty przesyłki lub płatności kartą kredytową nie zostaną zwrócone;

– jeśli otrzymamy bilety po 15 sierpnia 2009, koszt biletów nie zostanie zwrócony;

– jeśli bilety nie zostaną przesłane listem poleconym i zaginą na poczcie, nie będziemy w stanie zwrócić za nie pieniędzy.

Eventim PL”

Polecane

Share This