Depeche Mode ujawniają dwa uderzająco odmienne aspekty wizualne utworu „My Favourite Stranger”

Depeche Mode z nowym klipem i na żywo z Vinegar Hill


2023.10.02

opublikował:

Depeche Mode ujawniają dwa uderzająco odmienne aspekty wizualne utworu „My Favourite Stranger”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Depeche Mode ujawniają dwa uderzająco odmienne aspekty wizualne utworu „My Favourite Stranger” – kolejnego singla z uznanego albumu „Memento Mori”.

Pierwszy z nich to oficjalny teledysk w reżyserii Antona Corbijna, który miał swoją premierę 21 września. Klip zabiera widzów w podróż do nieznanego celu wraz z enigmatyczną postacią skrywającą pewną tajemnicę.

Teraz zespół podzielił się „My Favourite Stranger (Vinegar Hill Sessions)” – trzecim wykonem z serii intymnych aranżacji nagranych w studio Vinegar Hill na Brooklynie.

Zespół rozpoczął niedawno trzeci etap trasy Memento Mori World Tour. Trasa obejmie areny w całej Ameryce Północnej. Zimą Depeche Mode powróci do Europy. 27 i 29 lutego 2024 roku zawita do łódzkiej Atlas Areny.

Depeche Mode, którzy sprzedali ponad 100 milionów płyt i zagrali dla ponad 35 milionów fanów na całym świecie, pozostają nieustannie rozwijającą się i wyjątkowo wpływową siłą w muzyce.

24 marca, wraz z rozpoczęciem trasy, zespół wydał docenioną przez krytyków piętnastą studyjną płytę „Memento Mori” – pierwszą w dwuosobowym składzie (Dave Gahan i Martin Gore) po tragicznej śmierci współzałożyciela zespołu, Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku. Ze sprzedanymi już ponad dwoma milionami biletów, 110-dniowa trasa jest jedną z największych w historii Depeche Mode. Ogromne zainteresowanie występami skłoniło ich do przedłużenia trasy.

Polecane

Share This