Diament wszczepiony w czole? Słoń szydzi z Lil Uzi Verta


2021.02.05

opublikował:

Diament wszczepiony w czole? Słoń szydzi z Lil Uzi Verta

fot. mat. pras.

Lil Uzi Vert postanowił wynagrodzić sobie lata ciężkiej pracy, kupując różowy diament za 24 mln dolarów, a następnie wszczepiając go sobie w czoło. W mediach zaroiło się od memów, których autorzy porównują rapera do bohatera komiksów Marvela Visiona. Sam Uzi przyznał, że skoro już ma takie cacko, to woli wszczepić je w czoło, niż np. umieścić w sygnecie, ponieważ sygnet można zwyczajnie zgubić, no a czoła przecież nie zgubi.

O nietypowym pomy śle rapera rozpisują się media wszelkiej maści na całym świecie. Do jego ekscentrycznego pomysłu odniósł się także Słoń, nie pozostawiając na Vercie suchej nitki.

Sprawdź także: Sobota do Jongmena: „Nie p***olę się już z tobą, dla nas jesteś zwykłą c***ą”

Mam w cewniku, ile ten łeb ma siana, wyświetleń i za ile kupił kamyk. Jest obecnie topowym debilem. Trudno będzie przeskoczyć ten level – ocenił poznański raper.

Słoń zakończył ubiegły rok premierą bardzo dobrze przyjętego albumu „Redrum”. Marcin Flint recenzując to wydawnictwo na naszych łamach, wystawił mu ocenę 4/5. Czego zabrakło do maksymalnej noty?

Mam wrażenie, że krążek bazowy mógłby być krótszy, takie „Głębiej” z „Władzą absolutną” śmiało dałoby się wypchnąć do jakiejś fanowskiej edycji, a podstawa stała by się dzięki temu bardziej zwarta i dynamiczna. Chrisowi Carsonowi w żadnym razie nie brakuje umiejętności, brakuje za to adekwatnego do Słonia pojebańtwa, chorych bębnów, dzikich przesterów, glitchy, zepsutych bitów zdolnych pchnąć całość w rejony chociażby clipping. Z kolei rap Wojtka nie ma jeszcze tej obrazkowości, wyczucia detalu i dramaturgii, żeby poczuć się jak bohater tego koszmaru. Owszem, gospodarz świetnie horrory referuje, skojarzenia ma szalone, jednak w samej narracji jest coś akuratnego i zdroworozsądkowego. Mayhem i Darkthrone się przestraszę, nawet Kozy i Augustyna/KND się przestraszę, ba, przy takim Tau osrywam zbroję po naramienniki. Tu jest tylko bardzo bystry profesjonalista, najmocniejszy w osobistych wyznaniach, wcale nie wtedy gdy smaruje sztuczną krwią oblicza śmierci – pisał dziennikarz.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This